PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1070}

Miasteczko Twin Peaks. Ogniu krocz za mną.

Twin Peaks: Fire Walk with Me
7,3 47 843
oceny
7,3 10 1 47843
6,6 21
ocen krytyków
Miasteczko Twin Peaks. Ogniu krocz za mną.
powrót do forum filmu Miasteczko Twin Peaks. Ogniu krocz za mną.

Czy jest ktos,kto tego nie zauwazyl? Zepsulo to caly film. Stracil na klimacie duzo przez to. Czy ktos moze zna przyczyny dlaczego aktorka z serialu nie zagrala w filmie? Dlaczego odrzucila role? A moze jej nie zaproponowano ? Jestem ciekaw.Lubilem Donne jako dziewczyne, byla taka atrakcyjna,nowa aktorka zepsula troche mi seans.

ocenił(a) film na 10
Robson293

Lara Flynn Boyle zrezygnowała z roli ze względu na rozbierane sceny, które miały miejsce w Roudhouse. Patrząc z perspektywy naszych czasów - dość dziwne, ale tak właśnie było. Moira moim zdaniem sprostała roli, ale faktycznie, boli, gdy taka zmiana zachodzi w tworze tak kultowym.

ocenił(a) film na 8
Tylosurus

Serio? Ta jedna scena wplynela na to,ze zrezygnowala z roli ? Szkoda,duzo lepiej bylo by gdyby ta scena sie nie ukazala,a Lara Flynn zagralaby w filmie. Z drugiej strony, przeciez nowa aktorka mogla zagrac za nia tylko scene rozbierana,a nikt by nawet tego nie zauwazyl, wiec nie wiem w czym problem.

ocenił(a) film na 7
Robson293

To tylko plotka. W rzeczywistosci aktorka miala inne plany zawodowe. Zreszta w omawianym czasie, wlasciwie rok po "Ogniu" wystepowala w rozbieranych scenach parokrotnie, wiec to raczej nie moglo odegrac decydujacej roli:)

Tylosurus

Wskazała kurtyzanom ścieżkę honoru, proszę Pana. Pozdrawiam serdecznie.

Robson293

Wszyscy zauwazyli...

ocenił(a) film na 6
Robson293

Jest w ciekawostkach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones