PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629025}

Tylko ciebie chcę

Tengo ganas de ti
7,3 85 132
oceny
7,3 10 1 85132
Tylko ciebie chcę
powrót do forum filmu Tylko ciebie chcę

Mów mi Hache

ocenił(a) film na 10

Hej :) Po pierwsze, pierwsza część mi się bardziej podobała :D Uważam, że Hache powinien być z
Babi.
A teraz to, po co tutaj piszę. Chciałam się dowiedzieć, czy ktoś wie coś więcej o trzeciej części niż
ja. Ja wiem, że ma się nazywać Mów Mi Hache, prawdopodobnie Babi i Hache będą tam razem i że
ma wyjść w 2013 albo 2014. A wy wiecie coś więcej ? :)

Natalka_Naciaa

jest juz chyba z milion takich wątków, po co tworzyć osobny?? Tylko bałagan się tu robi ! Poczytaj inne wątki, to się czegoś dowiesz o 3 cześci..ale są to tylko niejako domysły, nie wiadomo czy ta 3 cześć w ogóle powstanie.

ocenił(a) film na 10
gela1612

Autor potwierdził, że pisze trzecią część książki, a potem będzie film.

Natalka_Naciaa

Ja słyszałam, że już napisał 3-cią część i na końcu Hache ( książkowy Step) jest z Gin, a film ma być podobno po myśli fanów, czyli zakończenie ma być różne, a mianowicie, że Hache będzie z Babi ( tak wolę ;p ).
A co do tytułu to uważam, że 'Mów mi Hache' jest zbyt banalne...
Ostatnie tytuły miały jakiś sens i były śliczne, a 'Mów mi Hache' odpada...
Myślę, że wymyślą coś bardziej twórczego.

Lenkaaa_93

Też tak myślę, że tytuł powinien miec inną nazwę ;)) jakąś związaną z filmem, z ta trzecią cześcią.. no chyba, że Hache pozna inną dziewczyne ;p hahaha:D i powie do niej: "Mów mi Hache", w co wątpie :D a ja chciałabym aby Hache był z Gin, a nie z Babi... bo to wyrafinowana s*ka i tyle.. ;p

gela1612

Jeśli książka została napisana, to chyba jednak jeszcze nie została wydana. Jeśli plotki okażą się prawdą i faktycznie pojawi się książka to fajnie.
Ciekawa jestem jak autor zakończy historię i jak popląta losy bohaterów przed finałem. Nie jestem zwolenniczką Babi, ani książkowej, ani filmowej.
Czekam na konkretne informacje a nie takie gdybanie i plotki.

gela1612

Słyszałam że 3 część filmu ma się nazywać Wciąż Cię Kocham . Na początku mówiono że w książce napisane być Hache miał mieć dziecko z Gin,ale reżyser filmu nie chciał żeby się to skończyło tak ,że Hache jest zwykłym podrywaczem który zostawi Gin z dzieckiem dla Babi więc postanowił że nie bd wątku o Gin z dzieckiem, Ja osobiście ciszę się że Hache bd z Babi *_*

Lenkaaa_93

dziwne w ksiazce z gin a w filmie z babi troche bez sensu bo jakby nie bylo jest to ta sama historia,ja jestem za babi oczywiscie:)

pala4444

Chodzi o to, że w książce ( jeśli czytałaś, ja owszem ) Hache ( Step ) na prawdę pokochał Gin, nie chciał robić 'tego' z Babi, nie poszedł z własnej woli na spotkanie z nią, jego kolega go zawiózł tam gdzie była, nie zostawił Gin.
Natomiast w filmie celowo zostało ukazane, że Hache robi 'to' z Babi z własnej woli, zostawił Gin, żeby tylko zobaczyć Babi, bo coś do niej jeszcze czuje.

I kolejna wskazówka, że Hache na pewno jest z Gin w książce to, to, że Gin w książce 'Tylko Ciebie chcę' jest w ciąży więc nie mógłby jej zostawić w 3-ciej części.
Natomiast w filmie ten fakt pominęli, bo wtedy musiałby zostać z Gin, inaczej okazałby się draniem. A tak? Prawdopodobnie będzie miał wybór w 3-ciej części filmu.

Lenkaaa_93

nie czytalam,dziekuje za wyjasnienie:)

pala4444

niech juz zrobia ta czesc i niech juz ostatecznie wybierze mam nadzieje ze babi:) bo sie doczekac nie moge;p

pala4444

Też się nie mogę doczekać ;D

Lenkaaa_93

Gin w książce nie jest ostatecznie w ciąży. Coś nie doczytałaś dokładnie.
W filmie Hache też nie poszedł dobrowolnie na spotkanie z Babi, tylko Katina zwabiła go tam pod fałszywym pretekstem. Zresztą w rozmowie telefonicznej z Babi mówi jej wyraźnie, że robi to, ale niech Babi wyświadczy jej przysługę i więcej do niej nie dzwoni. Katina przeprasza za to na nabrzeżu, po tym jak Hache zatopił motor Pollo.
Odniosłam też wrażenie, że to Babi rzuciła się na Hache na plaży, a nie odwrotnie.

Honda_74

Owszem było, że nie Gin nie była pewna czy jest w ciąży, ale chyba ty nie doczytałaś, ponieważ po jakimś czasie już była pewna, przecież w kościele dziękowała Bogu za to.
No tak, rzuciła się na niego, ale on w książce jeśli wiesz na czym 'to' polega ( leżał bez ruchu i patrzył w niebo ), a w filmie chyba wyraźnie widać, że podczas robienia 'tego' go poniosło.
Nie zauważyłaś różnicy?

Lenkaaa_93

Cytat z książki:
" - Cześć... Jaka fajna niespodzianka... właśnie dziękowałam Bogu. Wiesz... Kładzie sobie rękę na brzuchu. - Wszystko w porządku. Tak bardzo się martwiłam... to znaczy, nie to żebym wcale nie chciała... Ale taka wpadka, jakoś mi się nie podobało. Coś tak ważnego, pięknego, własne dziecko... "
Nie wiem jak Wy, ale ja zrozumiałam z tego, że jednak nie jest w ciąży.
Co do Hache i Babi na plaży, to jego faktycznie trochę poniosło, ale jednak jakiś opór na początku widać i właściwie Babi go zdominowała, nie dała mu się opierać. Za to po wszystkim leżą oboje na plaży, obok siebie i nawet na siebie nie spojrzą. Nie trzymają się nawet za rękę. Babi leży prawie "na baczność", Hache leży tak jakby się chciał odwrócić do niej plecami. Żadne nie jest szczęśliwe. W ogóle cały ten akt na plaży taki jakiś rozpaczliwy był.

ocenił(a) film na 7
Honda_74

masz rację. Ja również czytałam i wywnioskowałam, że Gin tylko się wydawało, że może być w ciąży i w kościele dziękowała Bogu, za to, że jednak nie będzie miała dziecka. Wpadki nie chciałaby zaliczyć tylko zaplanować sobie dziecko zapewne po ślubie.

Honda_74

To już sama nie wiem ;x

Ale skoro 3-cia część ma być po myśli widzów tzn. że chyba bd z Babi c'nie? W kocu 2/3 fanów chcą, aby był z Babi... A wy za kim jesteście?

Lenkaaa_93

oczywiscie za H z B:)

Lenkaaa_93

Ja zdecydowanie jestem za Gin.

Honda_74

ja jestem za Gin!!!

ness85

i jaaa za Gin :D

gela1612

A ja za Babi ;p
Tzn. w filmie Gin polubiłam, a w książce wcale ;x
Ale mimo to jestem za Babi ;p

Lenkaaa_93

Moim zdaniem w trzeciej części Hache będzie z Babi w pierwszej części byli razem i w trzeciej części też będą i wgl. to ludzie bardziej wolą Babi tak samo jak ja wole BABI !! :)

Nnutellaa

musza byc razem:)

ocenił(a) film na 10
Nnutellaa

nie zaczaił tu chyba jeszcze nikt że filmy nie są robione po myśli oglądających tylko zawsze na przeciw......

Lenkaaa_93

Ja jestem za Gin.

Marcys_3

Ja też wole Gin. Babi rzuciła go raz w najtrudniejszym momencie, a potem znowu to samo. No i wypięła się na przyjaciółkę niby to najlepszą. Gin jest narwana, momentami agresywna ale szczera no i mu wybaczyła mimo wszystko.

ocenił(a) film na 10
Lenkaaa_93

Jak najbardziej za Babi,najlepsze jest to jak Hache na nią patrzy tak jakby nie liczyło się nic więcej a poza tym ta chemia między nimi .

Lenkaaa_93

Mimo wszystko Babi i Hache są dla siebie stworzeni

Lenkaaa_93

Zdecydowanie Babi :)

ocenił(a) film na 6
Lenkaaa_93

Lenkaaa gdzie Ty wyczytałaś,ze Gin jest w ciąży ze Stepem? Jak on przychodzi do niej do kościoła to ona się cieszy,że nie jest,bo to byłoby za wcześnie.

uzurpatorek

Może źle się wczytałam ;p
Myślałam, że ona się tam cieszy, że jest w ciąży no ale wy mnie oświeciłyście, że cieszy się, że nie jest ;p
'Tylko Ciebie chcę' czytałam tylko po to, by przeczytać <wkurzała mnie Gin> więc mi umknęło xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ula3007

Nie wiem o co Ci chodzi? Możesz mi wytłumaczyć? Niby gdzie niby napisałam, że nie robił tego z Babi? Napisałam, że ich spotkanie nie było z jego inicjatywy, nic o tym, że tego nie robili nie pisałam.

Lenkaaa_93

ja słysszałam ,ze ma byc trzy metry pod niebem ale to moga byc tylko plotki

mona12355

Ma być, ma.

ocenił(a) film na 6
Lenkaaa_93

on nie musiał pisać 3 ksiażki aby Step był z Gin ,bo finał 2giej ksiazki to wyjaśnia.
Jeśli będzie z tego kasa-a będzie-to byc moze rozważa nakręcenie alternatywnej historii.

Natalka_Naciaa

ogolnie ja tez jestem za Babi , a wiadomo czy juz wogole kreca ?
Bo chyba troche im zajmuje pisanie scenariusza
mam nadzieje ze juz tak .

ocenił(a) film na 8
zuuziik

Z tego co wyczytałam a dość często szperam na stronach hiszpańskich i czytam na temat 3 części i wyczytałam że Federico Moccia ma pomóc reżyserowi Trzy metry nad niebem i Tylko Ciebie chcę w napisaniu scenariuszu do 3 części a potem napisać książkę do tej hisotrii. Na internecie krążą plotki o 3 części książki i że w niej Hache jest z Gin.. ja w to wątpie po prostu ktoś puścił bujdę tak samo o tytule że będzie sie nazywać "Wybacz, ale wciąż cie Kocham " dziewczyna ma photobloga którego tak nazwała i pisze tam swoje wymyślone historie o dalszych losach Hache i Babi chociaż nie powiem tytuł by był ciekawy. Ale jednak wyczytałam że tytuł ma sie nazywać "Hache" lub "Mówi mi hache" dla mnie oba tytuły nie mają sensu dlatego że w 1 części hache mówił do Babi że czuje sie trzy metry nad niebem w 2 części móił Gin Że Tylko Ciebie chcę a tu by musiał poznać nową dziewczyne i powiedzieć Mó mi Hache bo to tak jak by sie przedstawiał albo wszystko zaczął od nowa z Babi i powiedział Mówi mi Hache a ona na to Jestem Babi czy co w tym stylu.

ocenił(a) film na 8
Kaarolina1996

Trzecia część ma pojawić się prawdopodobnie w 2013 lub 2014 roku. Ale powiem że zawiodłam ię na 2 części ostatnio oglądałam 2 część która pojawiła sie na internecie z nowym lepszym tłumaczeniem.. i jednak wszystko odwróciło ię do góry nogami.. miałam wielką nadzieję dla Babi i Hache ale teraz zaczynam w to wątpić.. pod koniec 2 części hache wyraźnie pokazuje że nie jest zaintereowany Babi chociaż na początku tak ale gdy ona mówi o ślubie zaczyna ją olewać.. List pisze do Gin z wyznaniem a nie do Babi i Gin.. Ukazuje się że jednak kocha Gin i nie ma zamiaru tego zmieniać a Babi to tylko przeszłość ktorą on siebie otaczał.. a jednak Kochał Gin a oszukiwał siebie sam że Babi..

Kaarolina1996

ja nie ogladalam z poprawionymi napisami ale skoro tak piszesz ze jest wyraznie pokazane ze nie kocha juz babi to 3 czesci nie powinno byc bo juz nie chce mi sie ogaladac jak sie bzyka z gin i wogole bo nic innego raczej nie pokaza...

pala4444

Dokładnie...
A ona tak pisze ponieważ przeczytała książkę ( ja również ) a w książce jest ukazane, że Hache na prawdę kocha Gin, natomiast w filmie już tego tak nie widać. A ona myli książkę z filmem dlatego twierdzi, że aż tak się kochają... Ja patrzę na to obiektywnym okiem i widzę, że w książce Hache ( Step ) na prawdę kocha Gin, natomiast w filmie nie jest to tak dobrze pokazane, w książce miał wyrzuty sumienia, że zdradza Gin z Babi, a w filmie zupełnie o Gin zapomniał gdy to robili...

Kaarolina1996

Hej :) Ja jestem jak najbardziej za Gin. Film obejrzałam nie dawno i od razu obie części. Już dawno nie oglądałam tak wzruszającego filmu a zarazem tak poplątanego. Babi wogóle nie przypadła mi do gustu po tym jak zostawiła Hache po śmierci Pollo , wtedy kiedy jej najbardziej potrzebował, a przecież tak go kochała i chciała aby był jej pierwszym i ostatnim chłopakiem. Katinę tak samo zostawiła. Ja na jej miejscu wogóle nie chciałabym z nią gadać. Ale właśnie dzięki temu spotkaniu z Babi na plaży i dowiedzeniu się, że wzięła ślub Hache rozumie że to koniec, zresztą w liście do Gin pisze: " I teraz nie mam nic do stracenia" rozwiązał sprawę z przeszłości. Jedno co mi się nie podobało to to,że Hache przypiął kłódkę na moście co znaczyło, że jest z Gin a po zapytaniu przez Babi czy ma kogoś odpowiedział że "NIE". Chciałabym aby w 3 części dalej potoczył się wątek Hache i Gin, chociaż jak czytam komentarze to zdania są podzielone.

ocenił(a) film na 7
Marcys_3

Mam takie same odczucia, gdybym mogła, to kliknęlabym "lubię to" ;)

ocenił(a) film na 7
Marcys_3

Dziwne, że nie podobało Ci się tylko to, że powiedział, że nie ma dziewczyny, a nie to, że mając ją uprawia seks ze swoją byłą :P No, ale tak na prawdę, to Babi wcale nie pytała Hache o to czy on kogoś ma - widocznie oglądałaś film z kompletnie złym tłumaczeniem (trochę dziwne by było gdyby pierwsze słowa jakie wypowiada Hache do swojej dawnej miłości to: "Masz kogoś?" Bez żadnego cześć, co słychać :P )
Tak naprawdę ten dialog brzmiał tak:

- Jak się masz?
- Dobrze. A Ty?
- Jak widać.

Co zupełnie zmienia postać rzeczy, oczywiście jak dla mnie złe było to, że Hache uprawiał sex z Babi będąc w związku z Gin, ale na końcu wszystko wyjaśnił, więc można to jakoś zrozumieć, chociaż było to złe... :)

akashafan

Hej :) Możliwe, że mam złą wersje tłumaczenia, przekopie jeszcze raz net i poszukam jakąś inną wersję. Tak jak wcześniej napisałam jestem jak najbardziej za GIN .

Marcys_3

Tu znajdziesz: film z napisami, same napisy i info, której wersji szukać http ://chom ikuj.pl/ hono rkam (spacje usuwamy)

Marcys_3

To też mi się bardzo nie podobało tylko o tym nie napisałam. Zgadzam się w 100 % z twoim zdaniem, też tak myślę

Kaarolina1996

Mogę się założyć, że nie będzie się nazywała 'Hache' lub 'Mów mi Hache' - te tytuły są zbyt banalne.
W książce napewno będzie z Gin ponieważ się kochają, a w filmie może potoczy się tak, że Babi zajdzie w ciążę czy coś xD
Musi być z Babi i już !

ocenił(a) film na 7
Lenkaaa_93

Dlaczego musi być z Babi? Przecież w filmie było pokazane, że on kocha Gin, a Babi to już przeszłość. Czemu tak dużo osób tak bardzo chce by Hache był z Babi, skoro jest szczęśliwy z Gin? Nie rozumiem tego :) Skoro już muszą robić tą trzecią część, to mam nadzieję, że nie będą znowu tak wszystkiego o 180 stopni odwracali, tylko pozostaną przy opcji Hache i Gin. Jeśli nie, to się bardzo rozczaruję...

akashafan

PYTANKO : Czytałaś książkę ?

I co to niby by był za film? 120 minut patrzenia na to jak Hache i Gin się ten tego, bo nic innego w tym swoim 'związku' nie robią... Muszą coś wymyślić... Jakby miał być sam wątek Hache & Gin umarłabyś z nudów patrząc jak się w kółko *******

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones