PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629025}

Tylko ciebie chcę

Tengo ganas de ti
7,3 85 137
ocen
7,3 10 1 85137
Tylko ciebie chcę
powrót do forum filmu Tylko ciebie chcę

Druga część jest zdecydowanie lepsza!
Trzyma w napięciu, ma zaskakujące zwroty akcji, ładniejszą aktorkę, a sceny jak z prywatnych fantazji redaktorek cosmo. Reżyser stanął na kinematograficznych wyżynach edukacyjnych, toteż mamy tu narkotyki, niechcianą ciążę, powrót do przeszłości, wyścigi uliczne, gwałt, zdradę przedmałżeńską, zdradę małżeńską, próbę samobójczą i aborcję. Jestem pełna podziwu, że on tę dramatyczną całość skleił i to nadal jest romansidło! xDDD

ocenił(a) film na 4
mszukamistrza

A mi odpowiada tylko część pierwsza - dużo motorów i męskich wyścigów.

nikalemony

Tak ciężko napisać SPOILER?

sentia

A po ci słowo spojler?? Sam tytul "lepsze od czesci pierwszej" wskazuje ze moze byc porownanie i zawarte spojlery. Inteligentny czlowiek ktory nie chce wiedziec co sie dzieje w filmie nie wchodzi na dyskusje o nim i nie czyta ich!

ocenił(a) film na 10
mszukamistrza

Tak to prawda, że w drugiej części jest więcej akcji, ogólna atmosfera tragedii wisi w powietrzu. Mam wrażenie, ze jest trochę tak że cały świat uformowany w 1 części tu staje do góry nogami, chwieje się i upada. Ciekawe czy jakby Hacze i Babi spotkali się wcześniej, czy wróciliby do siebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones