PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=245851}

Tylko strzelaj

Shoot 'Em Up
6,3 27 988
ocen
6,3 10 1 27988
6,2 6
ocen krytyków
Tylko strzelaj
powrót do forum filmu Tylko strzelaj

1. "Adrenalina" (2006)
2. "Tylko strzelaj" (2007)

Kto poda kolejne tytuły? Czekam na chętnych!

ocenił(a) film na 7
JanMortyr

"Na Fali";"Strefa Zrzutu"

raffaelo23

Dzięki za odpowiedź raffaelo23! Nie chcę cię obrazić, ale chodziło mi o filmy takiego typu, że się zabijają w powietrzu z zamkniętymi spadochronami na plecach - jak w "Adrenalinie" i w "Tylko strzelaj". Chodziło mi o takie filmy, że bohater zabija na miejscu w powietrzu, zanim ciała martwych łotrów spadną na ziemię, więc "Na fali" i "Strefa zrzutu" się nie liczą. A w "Adrenalinie" i w "Tylko strzelaj" bohater zabija na miejscu w powietrzu, zanim ciała martwych łotrów spadną na ziemię. O takie filmy mi chodziło, jak "Adrenalina" i "Tylko strzelaj". To kto jeszcze poda tytuły kolejnych filmów kategorii: Zabijanie się w powietrzu (takie zabijanie się w powietrzu, jak w "Adrenalinie" i w "Tylko strzelaj"!)? Czekam na chętnych!

JanMortyr

Przeczytanie ze zrozumieniem tego co napisałeś w powyższym poście jest jak Mission Impossible. Czego was uczą teraz w tych szkołach na polskim?

DSLMarvel_Behnke

hehe ; DD najlepszy komentarz jaki kiedykolwiek miałam możliwość przeczytac ; ))

ocenił(a) film na 8
DSLMarvel_Behnke

martwych łotrów i zabija na miejscu w powietrzu x2 robi wrażenie :DDDDDD już dawno nie popłakałem się ze śmiechu przed PC

Todorov

Ta dyskusja jest lepsza niż niejeden kabaret :D

ocenił(a) film na 8
sever

dyskusja? raczej niezapomniany monolog! pociesznie strapionych o:)

DSLMarvel_Behnke

o matko, popłakałem się ze śmiechu

JanMortyr

nie wiem czy dobrze podaję ( bo dawno oglądałem ) ale chyba w jakimś bondzie była scena walki jak spadali i mieli spadochrony jeszcze nie otwarte. to był chyba bond gdzie przeciwnikiem był człowiek ze stalowymi zębami czy czymś takim.

ocenił(a) film na 3
JanMortyr

3 lata się zastanawiałem nad tym co napisałeś i wreszcie zrozumiałem że chodziło ci o filmy w których bohater zabija na miejscu w powietrzu zanim ciała martwych łotrów spadną na ziemię.

saint21

Nieeee.... Tu nie chodziło o "filmy w których bohater zabija na miejscu w powietrzu zanim ciała martwych łotrów spadną na ziemię", tylko o "o filmy takiego typu, że się zabijają w powietrzu z zamkniętymi spadochronami na plecach i bohater zabija na miejscu w powietrzu, zanim ciała martwych łotrów spadną na ziemię"... lol...
Wątek zaje...
Pozdrawiam :D

JanMortyr

Nic nie rozumiem. Kilka razy powtarzasz to samo i nic z tego nie wynika.

JanMortyr

matrix ?

JanMortyr

"Egzekutor" z Arnoldem ;)

ocenił(a) film na 2
marcin261287

Nie obraź się, ale autorowi tematu chodziło o filmy takiego typu, że się zabijają w powietrzu z zamkniętymi spadochronami na plecach - jak w "Adrenalinie" i w "Tylko strzelaj". :P
Swoją drogą, myślę, że nie ma poprawnej odpowiedzi na jego pytanie.

ocenił(a) film na 2
Kabat543

Arni strzelał gdy miał otwarty spadochron.

Kabat543

Z tego co pamiętam Arnie musiał zabić przynajmniej jednego gościa w powietrzu by zdobyć spadochron, więc to chyba się liczy ;)

ocenił(a) film na 2
marcin261287

W tym filmie wyrzucił najpierw krzesełko z samolotu, żeby zniszczyć silnik. Zwisając z samolotu trzymał się rękami futryny, sięgał po spadochron będący blisko wejścia, ale ktoś strzelał do niego i wypadł mu ten spadochron. Potem sam się puścił i poszybował w kierunku tego plecaka. Założył go sobie i otworzył, ale zobaczył, że samolot zawraca, więc Arni wyciąga pistolet i strzela w kokpit (z otwartym spadochronem). Samolot go mija, a ten zaplątuje się w spadochron, który udaje mu się rozplątać tuż przed lądowaniem na dachu samochodu w szrocie.

ocenił(a) film na 10
Kabat543

Arni zawsze ma otwarty spadochron :D

JanMortyr

http://www.youtube.com/watch?v=OS-liV28Wtc

JanMortyr

"Largo Winch 2"

JanMortyr

Myślę że autorowi chodziło o to że "Adrenalinie" i w "Tylko strzelaj" chodziło o takie filmy, że bohater zabija na miejscu w powietrzu, zanim ciała martwych łotrów spadną na ziemię, więc "Na fali" i "Strefa zrzutu" się nie liczą. A w "Adrenalinie" i w "Tylko strzelaj" bohater zabija na miejscu w powietrzu, zanim ciała martwych łotrów spadną na ziemię. O takie filmy chodziło, jak "Adrenalina" i "Tylko strzelaj".

rafffal

Aha, bo ja od początku nie wiedziałem o co chodzi :(

rafffal

Zdecydowanie chodziło o filmy takiego typu, że się zabijają w powietrzu z zamkniętymi spadochronami na plecach - jak w "Adrenalinie" i w "Tylko strzelaj". Chodziło mi o takie filmy, że bohater zabija na miejscu w powietrzu, zanim ciała martwych łotrów spadną na ziemię, więc "Na fali" i "Strefa zrzutu" się nie liczą. A w "Adrenalinie" i w "Tylko strzelaj" bohater zabija na miejscu w powietrzu, zanim ciała martwych łotrów spadną na ziemię. O takie filmy mi chodziło, jak "Adrenalina" i "Tylko strzelaj". To kto jeszcze poda tytuły kolejnych filmów kategorii: Zabijanie się w powietrzu (takie zabijanie się w powietrzu, jak w "Adrenalinie" i w "Tylko strzelaj"!)

JanMortyr

komando z arniem

kolarek

"deep troat" 100% korelacja z opisem <yes>

szarlich

I jakie są jeszcze takie filmy?

JanMortyr

"Jak się chłop o sosnę zabił" i "Suche majtki na dnie morza"
:P

JanMortyr

Wesele - Wyspiańskiego.

JanMortyr

Obejrzyj sobie "Nad Niemnem". Tylko nie pobrudź okładki, trolku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones