PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138504}

Upadek

Der Untergang
7,5 50 653
oceny
7,5 10 1 50653
7,1 15
ocen krytyków
Upadek
powrót do forum filmu Upadek

Ja tam wierzę, że Hitler żył po wojnie, te informacje of FBI w pełni mi wystarczą.
Mówcie, co chcecie, ale wierzę również, że kosmici pomagali Niemcom w czasie II wojny światowej.

ocenił(a) film na 7
Kasqit

No to coś ci kosmici dali dupy bo wojna przegrana z punktu widzenia militarnego.

ocenił(a) film na 10
failedmission

No ale skoro kosmici po wojnie przeszli na stronę USA to chociaż zimna wojna wygrana. :)

ocenił(a) film na 8
Kasqit

Agent Mulder to wiedział od dawna ( tzn. o przejściu), ale mało kto mu wierzył ;)

ocenił(a) film na 7
milla_3

haha xD dobre kvrwa dobre ;D.

ocenił(a) film na 10
failedmission

Hitler przegrał,bo przyszedł mu rachunek za gaz

Kasqit

Hitler miał bardzo zaawansowanego Parkinsona, był także uzależniony od narkotyków i ogólnie wyniszczony. Nawet gdyby przeżył wojnę, umarłby bardzo szybko.

ocenił(a) film na 10
Kasqit

Myślisz,że to oni zabili kennedy'ego ?

Gladiator1000

Przecież Kennedy'ego zabił Magneto.

ocenił(a) film na 10
gaclav3

Może J.F.K również był kosmitą a magneto widział,jak prezydent w zielonej skórze zabijał jego przyjaciela ? Agent Kay z Man In Black nie zdołał mu skasować pamięci i mutant dokonał aktu zemsty...

użytkownik usunięty
Gladiator1000

Daruj sobie takie ignoranckie teksty

ocenił(a) film na 10

Nie no luz,to było tylko do jaj :) Przecież trzeba mieć dystans do wszystkiego :) Nie twierdzę,że jesteśmy sami we wszechświecie. Takie twierdzenie jest zbyt narcystyczne. Ziemia jest tylko jednym ziarenkiem piasku na wszystkich pustyniach całej planety. Co do nazistów,faktycznie kombinowali z niekonwencjonalną technologią,jednakże zaczęli za pozno. Rakiety V1 i V2 nie mogły zmienić wyniku wojny,o statkach przypominających statki ufo nawet nie wspominając.
Co do przegranej przez Niemców wojny,to nie ma się co doszukiwać innych czynników,jak czysto ziemskich :) Wpływ na tę porażkę miało wiele okoliczności

użytkownik usunięty
Gladiator1000

Te ich statki były zajebiaszcze... ciekawe czy faktycznie były AŻ tak szybkie.
Czy te statki naprawdę istniały? Czy może są jeszcze gdzieś przechowywane? Czy ludzie Hitlera mieli kontakt z kosmitami? Na te pytania raczej już nie odpowiemy..

http://www.paranormalne.pl/topic/2661-nowa-szwabia-i-tajemnica-projektu-chronos/

ocenił(a) film na 10

Nie,acz statki przypominające ufo faktycznie istniały. Są na to dowody. Niby tylko zdjęcia,ale zachowały się również plany statków i wypowiedzi konstruktorów(wielu z nich,po przegranej wojnie,przeszło na stronę aliantów zachodnich). Istnieje również teoria,według której zarówno owe statki,jak i inna technologia pozaziemska,znajdują się w górach sowich. Jednak powinniśmy ją wrzucić do tego samego worka z innymi teoriami spiskowymi,jak ta z masonami czy ta,dotycząca lądowania kosmitów w Roswell :)

użytkownik usunięty
Gladiator1000

akurat illuminaci na 100% istnieją.. kwestia haunebu i tego napędu antygrawitacyjnego. A to roswell to może być prawda.

ocenił(a) film na 10

...czemu mieliby istnieć ? Są tylko poszlaki i teorie nie oparte na dowodach

użytkownik usunięty
Gladiator1000

są na stówe

ocenił(a) film na 10

I oczywiście są wsrod nich prezydenci i inni wysocy rangą przedstawiciele społeczeństwa ? :)

użytkownik usunięty
Kasqit

Haunebu bardzo ciekawe, odpisaly ci same tępoty, ktore myślą, ze jesteśmy sami we wszechświecie.... pzdr dla nich.
Dziwi mnie czemu przegrali wojnę... wiem operacja barbarossa itd.. skoro mieli niby dużą przewagę technologiczną.
A te foo fighters to pewnie haunebu bez działka, jak działek na tym talerzu Nie dało sie użyć.
Zdjęcia są, ale nwm co mam o tym myśleć.

ocenił(a) film na 10

Dla mnie w sumie wystarczy film Starożytni Kosmici - Kosmici i III Rzesza
A jeżeli to USA po wojnie ukształtowało nasz nowoczesny świat z grami komputerowymi, lepszymi filmami, komórkami itp. (a też niby dla nich amerykanie założyli Strefę 51 i ogólnie "przyjęli" ich pod swoje skrzydła), to zdaje mi się, że mimo wszystko Hitlera nie można do końca potępiać, skoro był to plan jakiejś wyższej siły.
Możesz mi coś napisać o iluminatach? Chyba słabo z tym jestem zaznajomiony.

użytkownik usunięty
Kasqit

poczytaj na necie o nich.

ocenił(a) film na 8

Tyle,że w trakcie operacji Barbarossa,jak i późniejszych,aż do operacji Cytadela przewagę technologiczną miał ZSRR. Ta przewaga technologiczna Niemców to już moment ich beznadziejnego położenia-rok 1944.

Kasqit

Ciekawsze jest to kto finansował niemiecki nazizm.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones