PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1146}
7,7 157 372
oceny
7,7 10 1 157372
7,4 29
ocen krytyków
Vabank
powrót do forum filmu Vabank

nie wiem czy wiecie

ocenił(a) film na 10

młodzi ludzie, ale gdy przygotowywano denominację złocisza, nakręcono zapowiedź
następnej części Vabanku. Moja radość trwała krótko, gdyż się okazało, że to taki zabawny
spot... Tak się nie robi!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10
walker_fw

K...mac pamietam!!! Nadali to po swietach 199ktoregostam roku. Cala rodzina usiadla, czekalismy caly dzien, gdyz zapowiedz tego byla ujeta w programie telewizyjnym... a tu takie cos... Z drugiej strony patrzac, choc raz w zyciu tvp udal sie dowcip, nie to co te dzisiejsze kabarety...

ocenił(a) film na 10
Havard

Przepraszam, w niedzielę też było śmiesznie, jak pokazali co nas czeka przy obecnych "reformach oświaty" : GŁUPIM NARODEM ŁATWIEJ SIE RZĄDZI. Boki zrywać, co nie???

ocenił(a) film na 10
walker_fw

Pamietam komentarz dotyczacy owej denominacji... " bylismy milionerami a teraz bedziemy zarabiac grosze"

ocenił(a) film na 10
Havard

Jeszcze trochę i będą musieli nakręcić "Vabank 4". Jednogroszówki już są zbędne i wkrótce znikną z obiegu. Od tego się zaczyna.

ocenił(a) film na 10
walker_fw

Kanada, Czechy i Rosja juz dawno wycofaly je z obiegu. W najnowszej "Angorze" wyczytalem, ze (cyt) ... za kilogram groszowek (610 sztuk) wykonanych z mosiadzu manganowego , wartych 6,10 zl w skupie otrzymasz ok 13-14 zl... Zeby mi nikt nie zarzucil naklaniania do przestepstwa, podkreslam, ze jestesmy wszyscy tylko uzytkownikami i posiadaczami banknotow i bilonu, ktory prawnie nalezy do Narodowego Banku Polskiego i wszelkie proby zlomowania, stanowia przestepstwo wobec skarbu panstwa, za ktore grozic moze wyrok od 5 do 25 lat bez internetu...:) Koszt wyprodukowania grosza to pieciokrotnosc jego wartosci, wiec nie dziwota, ze chca twycofac miedziaki... Problem tkwi w tym, ze nie bedzie juz wiecej tzwn "cen Baty - czyli np 3,99" tylko zostana zaokraglone w gore, co tez szarpnie nas wszystkich za kieszen...

ocenił(a) film na 7
Havard

Oj nie szarpnie, idziesz do sklepu kupujesz fantę lub co tam lubisz i słyszysz przy kasie "czy mogę być winna grosika" :P

ocenił(a) film na 10
Gwinezjusz

Widzisz... nam facetom nie daja... (takich rabatow) Ostatnio mi zabraklo 25 groszy, przy czym pani sklepowa powiedziala stanowczo NIE!!! Musialem wiec rozmienic banknot, ktory przerastal jej utarg. Ale sie nie poddala. Przeprosila, pobiegla do sasiednich sklepow i po ok 3 minetach wrocila. Gdyby mnie mama tak dobrze nie wychowala, to w tym czasie zdazylbym jej wyniesc plecak pelen wodki i jeszcze strzelic na szybko piwo "na miejscu, bez kaucji" :P

ocenił(a) film na 10
Havard

Ja slyszałam, ze jak zamienisz 100 zł na jednogroszówki, to w skupie dostaniesz 116 zł :D Ale i tak w skupie nie przyjmują monet.

ocenił(a) film na 10
Agness_92

Sama rozmowa ne ten temat juz graniczy z prawem, wiec niestety nie moge Ci doradzic ,bys te groszowki przetopila w piecu,razem z kablami miedzianymi i pozyczona szyna waskotorowa.

ocenił(a) film na 10
Havard

Przez Ciebie oplułam monitor XD

ocenił(a) film na 10
Agness_92

Przepraszam.... Prosze, wez chusteczke... Pamietaj tylko, ze w dobrym tonie jest oddac to, co sie pozyczylo... reszta niech sie martwia w skupie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones