PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797516}

Vice

7,3 34 603
oceny
7,3 10 1 34603
6,5 45
ocen krytyków
Vice
powrót do forum filmu Vice

demokratyczne bomby

ocenił(a) film na 7

Film ukazujący prawdę kto właściwie stoi za wyhodowaniem ISIS, tym samym przedstawiający wizję tragicznej dla geopolityki inwazji w Iraku. Wydźwięk filmu jest nacechowany głównie negatywnie w stronę Republikanów, jednak to Demokraci za rządów Obamy również dokonali olbrzymich szkód destabilizując Libię pod rządami Kaddafiego i inne kraje arabskie, powodując jeszcze większe napływy uchodźców do Europy. Szkoda, że film u mnie w miejscowości jest puszczany jedynie raz w tygodniu, jak widać lepiej puszczać Underdogi i dalej liczyć na to, że mało zaznajomione z prawami polityki społeczeństwo nie będzie domagało się zmian, bo przecież politycy ładnie mówią i wyglądają.

Osobiście film mi się podobał, jednak momentami się dłużył. Liczyłem na dość bardziej rozbudowany wątek zamachu na WTC. Charakteryzacja jak najbardziej na miano Oscarowe, aktorzy byli nie do rozpoznania, na ekranie pojawiał się praktycznie prawdziwy Cheney i Bush.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones