PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38416}

Włoska robota

The Italian Job
7,3 122 263
oceny
7,3 10 1 122263
6,6 15
ocen krytyków
Włoska robota
powrót do forum filmu Włoska robota
rimonka

Może jakieś argumenty?

of2288

teza -> "masakra" + stwierdzenie mające uzasadnić pewną tezę -> "skok na kase a nie film" = argument -> "odradzam".

moja wypowiedz byla banalnie prosta aby zostala bez problemu zrozumiana. niestety mylilem sie kolejny raz. wstyd mi teraz.

rimonka

Nie chce się czepiać, ale skoro jesteśmy już tak dokładni...
Argument to fakt lub okoliczność przytaczana w komunikacie celem potwierdzenia lub obalenia tezy (według wikipedii).
Logicznie rzecz biorąc "odradzam" nie może być argumentem.
Ewentualnie "skok na kase a nie film" może być tezą. Więc moje pierwsze pytanie wciąż aktualne :)

of2288

Chyba dobrze, ze mu/ jej ( rimonka) wstyd ;) Tylko nie jestem pewna, czy zrozumiał/a dlaczego ....

ocenił(a) film na 7
susannah0030

'Skok na kase'... No tak, przecież taka była fabuła ;> Trochę dużo akcji, ale to film sensacyjny więc o to chodzi prawda?
Mi osobiście się podobał:)

ocenił(a) film na 8
True_Story_Bro

Ogólnie to wszytko było zwane włoską robotą a to że oparte na kasie to akurat tak wybrano do mnie to tylko przecinek ;S

użytkownik usunięty
of2288

OK, to ja odpowiem: to jest szmira. Teraz lepiej?

ocenił(a) film na 8
rimonka

Nie zrozumiałeś filmu -,- i znaczenia skoku na kasę OMG odradzasz ktoś sobie powie nie fajny film a ten film jest świetny tylko twoje wypowiedzi są z leksza denne bez argumentów :D !

ocenił(a) film na 8
rimonka

Tak to jest jak gimgirl ocenia film w którym nie gra Bimber

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones