PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1065}

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
8,0 726 578
ocen
8,0 10 1 726578
8,2 45
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

Hej, pytanie kieruje do osob ktore zobaczyly obydwie wersje, ktora wolicie?
Ja zdecydowanie wole rozszerzona.

ocenił(a) film na 10
FenrirLokeson

oczywiście że wersja reżyserska :D

w sumie to nawet nie ogladałem drużyny w wersji kinowej :D

ocenił(a) film na 10
FenrirLokeson

Reżyserska, bez dwóch zdań

FenrirLokeson

Rozszerzona, w całej trylogii.

ocenił(a) film na 10
FenrirLokeson

Dla mnie też wersja rozszerzona lepsza, co prawda znacznie dłuższa ale o wiele więcej ciekawych scen niż w kinowej :)

ocenił(a) film na 10
woocash94

Oglądam tylko i wyłącznie rozszerzoną. Jeśli wiecie czy jest i gdzie moge zobaczyć wersję rozszerzoną części 2 to dajcie znać, bo 1 i 3 widziałem.

ocenił(a) film na 10
FenrirLokeson

Zawsze oglądałem wersję kinową,ale wczoraj po obejrzeniu wersji rozszerzonej stwierdzam,że jest o wiele lepsza niż kinowa,teraz czas na Dwie Wieże i Powrót Króla w rozszerzonych wersjach ;)

ocenił(a) film na 10
FenrirLokeson

Nie bez powodu niektóre sceny w filmach wycinają. Z wersji rozszerzonych oglądałem tylko Powrót Króla, więc w Druzynie Pierściania sprawa może wyglądać inaczej. Jednak jeśli chodzi o 3 część to zdecydowanie odradzam wersję poszerzoną. Sporo scen bardzo mocno nie zgadza się z fabułą(chociaż jeśli nie jesteś fanem Tolkiena, może nie zrobi Ci to różnicy)

ocenił(a) film na 10
kacza93

O rozszerzonej edycji powrotu króla nawet wspominaj bo jest żałosna.

Gandalf_Szary_2

Bzdura. To własnie kinowa wersja jest żałosna! Rozszerzonej ma smierć Sarumana! Bez Sarumana, NIE MA Władcy Pierscieni! Dlatego kinowa wersja jest do niczego i każda jej kopia powinna być spalona. Rozrzerzona to zaś arcydzieło!

FenrirLokeson

Totalnie rozrzerzone! Gdyby to zależało ode mnie, to bym spalił każdą kopie wersji kinowych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones