PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31451}

Władca Pierścieni: Dwie wieże

The Lord of the Rings: The Two Towers
8,3 507 669
ocen
8,3 10 1 507669
8,1 40
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Dwie wieże
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Dwie wieże

Nie dość że przyśpieszyli napisy końcowe to jeszcze je zwężyli i wyłączyli dźwięk, a na końcu jak wiemy leci świetny utwór Emilíany Torrini - "Gollum's Song", wkurzyli mnie tym na maksa!

Nighty89

A mnie wkurzyli z tymi długaśnymi reklamami, bo czekakałam na "dwie wieże" przez długi czas, i w końcu film miał być puszczony w ten piątek. Tak sie cieszyłam, że będę mogła se obejrzeć, i kurcze po całym dniu chodzenia i występowania na apelach w szkole byłam strasznie zmęczona i na jednej z reklma, poprzedzających bitwe w Helmowym Jarze przmknełam sobie oczy, bo tak mnie bolały i oczywiście reklamy były taaaaaaak długie, ze w końcu zasnęłam!!!! Obudziłam sie dopiero kiedy Gandalf zjeżdżał na Cienistogrzywym z tego zbocza! No poprostu usiadłam na dywanie i zaczęłam ryczeć bo straciłam cała bitwe! :(

ocenił(a) film na 10
Ethlinn

współczuję, sama prawie przysnęłam, starałam się też zapamiętać reklamowane produkty, by nigdy więcej ich nie kupić ;) rozumiem, że to cholerstwo muszą puszczać, ale efekt jest raczej odwrotny do zamierzonego...

ocenił(a) film na 10
Nighty89

OJ TAK MNIE też wkurzyli tymi reklamami! Po 15 minut były! Tragedia =/ Taki świetny film...Wrr. Wspólczuje Ci... Ja jakoś nie mogłam usnąć, była zbyt rozbudzona.

AnnLee

No na prawdę byłam strasznie wkurzona!!! Jeszcze dziś rano ryczałam, jak głupia, bo władca to mój uluibiony film! Naszczęście siostra cuioteczna mnie " uratowała" i nagrała mi wszystkie cześći na DVD i se obejrze od początku XD Ale i tak jest mi smutno, ze straciłam taka okazje na obejrzenie, bo takie filmy to sie najlepiej ogląda wieczorami, a Władca jest tak świetny, że trzeba go obejrzeć zawsze gdy sie tylko ma taką okazje XD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
HobbitDolGuldur23

Nie ma to jak odkopać mało znaczący temat po niemal 8 latach. LOL :)

ocenił(a) film na 9
HobbitDolGuldur23

Spodziewaj się nominacji w kategorii "Złota łopata 2014".

ocenił(a) film na 10
Anthrax91

Powinien już przemówienie pisać, bo wygraną ma w kieszeni. Żeby jeszcze miał coś z sensem do powiedzenia. Cokolwiek. A tu nie dość, że sam temat nieszczególnie istotny, to jeszcze dodany komentarz zupełnie pozbawiony znaczenia.

leniwa_cisza

Mówisz o dzieciaku który na blogu moderatora napisał TRZY LINIJKI i w ciągu tych 3 linijek aż 10 razy użył słowa"pan" razem z jego odmianami....

użytkownik usunięty
sentia

Rozumiem że to Denis...

Anthrax91

10/10

Anthrax91

Dobre :)

użytkownik usunięty
Nighty89

powinni raczej puścić Wagnera, ponieważ to ulubiony kompozytor Tolkiena hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones