PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=576864}

Wampiry i świry

Vampires Suck
4,9 46 729
ocen
4,9 10 1 46729
2,8 12
ocen krytyków
Wampiry i świry
powrót do forum filmu Wampiry i świry

Słyszałam

użytkownik usunięty

że powstała parodia tego filmu. Nazywa się "Zmierzch" i o ile wiem, gra w niej Robert Pattinson

użytkownik usunięty
Legion_

Dobre! sam to wymyśliłeś czy ktoś ci pomagał?

http://www.itymozeszzostacmistrzemcietejriposty.kozaczekbuziaczek.pl/

ocenił(a) film na 4
Legion_

hahhahahahaha wytykaj jej wiecej!!

użytkownik usunięty
przemyslav07

Jared Leto w Requiem dla snu był świetny, niestety ma tą swoją emo kapelkę i tym samym stracił w moich (i pewnie wielu innych) oczach
pzdr

ocenił(a) film na 6
zkrucyfiksowana

Idąc twoim tokiem rozumowania stwierdzam iż wcale nie jesteś starsza od gimmelove skoro Ian'a Somerhalder'a oceniasz na 10\10, choć on wcale nie jest dobrym aktorem.

ocenił(a) film na 8
zkrucyfiksowana

Rada - nie gadaj z nikim, kto dał zmierzchowi już 5/10 a co dopiero 10/10 ;d

Piąteczka od anty fana dla anty fana jak mniemam ;)

ocenił(a) film na 1
kyle_TB

no ba :)

zkrucyfiksowana

Kiedyś też byłem fanem zmierzchu , i to nic złego . Uważam że Pattinson to nie jest takie drewno jakie jest kształtowane bo oceniają go głównie przez pryzmat zmierzchu .

ocenił(a) film na 1
gimmelove

sądząc po Twojej wypowiedzi jesteś kolejną rozchwianą emocjonalnie 14 letnią fanką Zmierzchu.

ocenił(a) film na 6
diamondbrandy

Przesadzasz. Ona na pewno nie ma aż 14 lat.

gimmelove

To dziwne, że nie rozumiesz
Chyba wszyscy inni zrozumieli...

gimmelove

Dziecko drogie, widocznie nie zrozumiałaś czym jest ironia.
Psychologowie twierdzą że dzieci zaczynają rozumieć ironię w wieku 12 lat więc możemy się domyślać twojego wieku.
Najbardziej o twojej inteligencji i wieku pokazują te "buźki" ze znaków.
A zmierzchem zachwycaj się dalej, w końcu to film odpowiedni dla małych dziewczynek.

gimmelove

ja od razu zauważyłam ironię:) nie wiem jak ktoś nie mógł....

ocenił(a) film na 7
gimmelove

Ja bym może test rozwiązał na inteligencje czy "cuś" albo wrócił do szkoły na Twoim miejscu :). Bo Cie chyba czytania ze zrozumieniem nie nauczyli. Uśmiałem się jak nigdy ;).

ocenił(a) film na 6
gimmelove

:) gdzie się tacy ludzi jak Ty rodzą??. Inteligencji za grosz to chociaż byś do nauki siadł a nie pisał głupie posty, może byłoby coś z Ciebie.

ocenił(a) film na 7
gimmelove

Ja również pozdrawiam się serdecznie, bo pieprzyć, że autorka nie zrozumiała ironii to każdy potrafi, ale już wyjaśnić dlaczego się tak uważa, to niekoniecznie, prawda? ;)
Wyjaśnię Ci to łopatologicznie, bo chyba inaczej nie zrozumiesz. Pierwsze zdanie z "wikipediowej" definicji brzmi: "Sposób wypowiadania się, OPARTY NA ZAMIERZONEJ NIEZGODNOŚCI, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego, np. w zdaniu Jaka piękna pogoda wypowiedzianym w trakcie ulewy."

Czy w temacie autorki jest zamierzona niezgodność, kiedy stwierdziła, że Zmierzch jest parodią tego filmu? Owszem, jest. Więc gdzie Ty tu nie dostrzegasz ironii? ;)
Poza tym ta ironia była wielopoziomowa, bo tak na zdrowy rozum, to parodia jest w tym przypadku lepszym filmem niż cała saga razem wzięta. :)

Lepkam

Jestem kubkiem.

ocenił(a) film na 5

są ludzi co ironii nie poznają nawet jak ta wyskoczy zza krzaków i kopnie ich w miejsce, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę;)

gimmelove

Dziecko czy ty wiesz, co to ironia? Dzieci zmierzchu są naprawdę ograniczone, ale po takiej "ambitnej" lekturze jak inaczej mogą się zachowywać.

gimmelove

hahahahahahah inteligencja na poziomie pantofelka ^^, sarkazm, ironia, radze zapoznac sie z tymi pojeciami

gimmelove

takie buty

ocenił(a) film na 3
gimmelove

Cool story bro:D

użytkownik usunięty
gimmelove

Najwidoczniej nie potrafisz wyczuć ironii autora tego wątku -.-

gimmelove

Przeczytałam komentarz aenimanka_T, uśmiechnęłam się, przeszłam do pierwszej odpowiedzi i do tej pory się śmieję. :D Mistrz! :D

gimmelove

Dzieciaku załamujesz mnie. Tak głupiego człowieka nawet w tych czasach trudno znaleźć.

gimmelove

hahahahhahah, uśmiałam się. Kocham takich ludzi, ^^

ocenił(a) film na 7
gimmelove

i wy sie dziwicie ze Polska sie stacza??

ocenił(a) film na 2
gimmelove

Pierwszy komentarz Twój byłby całkiem ładnym podsumowaniem braku jakiejkolwiek ambiwalencji "Zmierzchu" jednak kolejne komentarze ujawniają, że Ty się nie śmiejesz z tego filmu, a na prawdę sądzisz to co napisałaś, na co jedyną reakcją może być spowodowane brakiem nadziei załamanie rąk. Ten film z założenia miał być słaby, jest on parodią. Paradoksem, jest zaś to, że mimo wszystko jest lepszy od oryginału, który to miał być filmem z wartościami. Film oryginalny skazany był na porażkę z racji tragicznego stylu Meyer.
Uogólniając oba filmy są żałośnie denne, a ich wielbiciele udowadniają na powyższym forum, że owe dzieła odpowiednio zostały skalibrowane do wymogów publiczności - tak samo niski poziom.

Nie chciałem fanów filmu obrażać, ale wasze komentarze, są tak niesamowicie elokwentne i adekwatne do realiów obu filmów, że jedyne co można zrobić w obliczu takiej pustki intelektualnej to śmiech przez łzy.
Smutne

gimmelove

o ranyyyyyyyyyyyyyyy...

ocenił(a) film na 1

@aenimanka_T haha, dobrze napisałaś! :)

ocenił(a) film na 1

http://kwejk.pl/obrazek/399738/hp,vs,twilight.html

ocenił(a) film na 9

Genialny tekst aenimanka_T ;) Padłam ze śmiechu:D Jakże dobrze, w dwóch zdaniach oddana kwintesencja i wzgarda dla tego całego młodzieżowego fioła na punkcie Sagi. Rozwijaj się dalej dziewczyno masz potencjał! XO XO :)

ocenił(a) film na 5
vipnastka1

Dokładnie! :) Ja sagę przeczytałam (chociaż mnie do tego nie ciągnęło), filmy obejrzałam na komputerze (bo na takie coś nie będę kasy wydawać, żeby w kinie obejrzeć) i zastanawiam się, nad czym tu się tak zachwycają?
A parodia podobała mi się chyba bardziej niż oryginał, pomimo mojej miny pod tytułem "WTF? o_O". To było tak absurdalnie głupie, że aż śmieszne :D

ocenił(a) film na 7
beatinha

Dokładnie, mnie się ten film podobał właśnie dlatego, że doskonale wykpiwał płytką fabułę oryginału oraz cały ten kult z nim związany. Oglądałem Zmierzch (1 część) i uważam, ze warto się do niego zmusić, aby później mieć konkretny ubaw przy Vampires Suck. To oczywiście nadal tylko idiotyczna parodia, ale dla ludzi, którzy rzygają już tematyką wampirów, a w szczególności sagą Twilight - film jest strzałem w dziesiątkę.

ocenił(a) film na 5
tarec

"oraz cały ten kult z nim związany. " - zwłaszcza w końcówce :D

ocenił(a) film na 4
tarec

Vampires suck jest całkiem do przetrawienia, ale Zmierzchu nie trzeba parodiować, bo sam w sobie jest parodią wszystkiego co kiedykolwiek ludzie wymyślili na temat wampirów, nastolatek i przeprowadzki z kaktusem.

dobre ;) czasem mam wrażenie że właśnie tak jest ;) he he he

ocenił(a) film na 5
immortal13

ta parodia tylko pokazuje głupote tego gniota zmierzch i pięknie naśmiewa się z debilnych małolatów lejących w gacie zachwycając się tym super gównem . Mniejmy nadzieje tylko że kinematografia nie bedzie musiała więcej znosić takiej tandety i totalnie debilizmem jaki płynie z tego gniota.

ocenił(a) film na 9

boże... idiotko... to jest parodia zmierzchu a w obsadzie tego pa cośtam nie widzę więc naucz sie korzystac z informacji które ktos ci napisał a dopiero potem rób z siebie tłumoka...

ocenił(a) film na 6
Diana0_0

. . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,
. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,
. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,
. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,
. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}
. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}
. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./
. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./
. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./
. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/
. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}
. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../
. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../
. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”
. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\
. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__
,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,
. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\
. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\
. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`

ocenił(a) film na 9
leniwa_cisza

ale szpan... znasz ich wiecej czy tylko tą wszędzie wklejasz?

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Diana0_0

Nie, nie wszędzie. Tylko tam, gdzie jakakolwiek inna reakcja byłaby nieadekwatna.

ocenił(a) film na 9
leniwa_cisza

tak? a co w mojej odpowiedzi nie było prawda? skoro tak ją podważasz! to się podziel

ocenił(a) film na 6
Diana0_0

Nie ma sensu się powtarzać. Przeczytaj poprzednie wypowiedzi w temacie to może się dowiesz. Polecam zwrócić szczególną uwagę na posty gimmelove i odpowiedzi do nich.

ocenił(a) film na 9
leniwa_cisza

ja nie odpowiedziałam giielove tylko aenimanka_T jakbyś posiadała trochę inteligencji to byś to zauważyła już na początku a nie komentowała

ocenił(a) film na 6
Diana0_0

To znów nie zasługuje na nic więcej niż wielki facepalm. Ale będę miła, wytłumaczę. Jesteś na forum, Diano. Jeśli wypowiadasz się w jakimś temacie to wypadałoby przeczytać poprzednie wypowiedzi, bo powtarzanie tego, co zostało już powiedziane nie jest mile widziane. A Ty właśnie napisałaś to co wcześniej było już wałkowane z gimmelove (tyle, że ona była przynajmniej uprzejma).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Diana0_0

Dobrze, doszłyśmy do punktu, w którym nie mam już do powiedzenia nic ponadto, co napisała Ci aenimanka_T. Dziewczyna ma łeb na karku, zaoszczędziła kupę czasu. A ja zawsze staram się być miła... I co mi z tego przychodzi?

...
I don't want to live on this planet anymore.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones