PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95674}
6,2 8 063
oceny
6,2 10 1 8063
5,2 4
oceny krytyków
Warszawa
powrót do forum filmu Warszawa

Po pierwsze, to film do którego trzeba mieć odpowiedni nastrój. U mnie chyba pokryło się to idealnie, gdyż film zrobił na mnie ogromne wrażenie. PRAWDZIWY, PIĘKNY, ale też DRAMATYCZNY obraz szarej metropolii. Jak dla mnie film ten mógłby jeszcze trwać i trwać i jeszcze długo się nie kończyć. Moment wypadku - najbardziej wzruszający. Ot, trzy niezwiązane z sobą historię w jednej sekundzie splatają się ze sobą. Tak jest w życiu. Cholernie to prawdziwe i umiejętnie pokazane. Na długo film ten zapamiętam i na pewno jeszcze nie raz do niego wrócę.

ocenił(a) film na 9
KASTCOM

I powraca pan czasem jeszcze do tego filmu...?

ocenił(a) film na 7
skrajna

tak, wielokrotnie, również dzięki temu że kupiłem go na DVD a i w telewizji można go spotkać

ocenił(a) film na 9
KASTCOM

Rzeczywiście czasami można go spotkać także w telewizji. Też co jakiś czas powracam do tego filmu... ilekroć potrzebuję jakiego głębszego impulsu. Wprowadza mnie w lepszy nastrój. Miło ,że nie tylko ja tak mam : )

ocenił(a) film na 10
skrajna

Ja również :-) Piękny film, uwielbiam do niego wracać.

ocenił(a) film na 9
KASTCOM

Ja też go kupiłem na dvd i często do niego wracam.
Obok "Zmruż oczy" jeden z najlepszych polskich filmów.
Zdrówko!

ocenił(a) film na 8
KASTCOM

Racja racja. Po prostu ten film można chłonąć bez końca i cały czas czerpać z niego przyjemność. Niby nie ma jakiejs ciekawej fabuly - kilka historyjek zupełnie różnych osób, no ale sprawia dużo przyjemności. Za każdym razem jak oglądam to mam wrażenie, że to taka polska wersja jima jarmussha "one night on the earth" opowiadającym o taksówkarzach w 5 miejscach na świecie, który również należy do moich ulubionych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones