PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1493}
6,8 8 757
ocen
6,8 10 1 8757
7,0 4
oceny krytyków
Excalibur
powrót do forum filmu Excalibur

Wycięli scenę spłodzenia Artura przez Utera i Igraine. Zobaczymy, co jeszcze wytną.

michal_61

Oglądam pierwszy raz, więc dzięki za informację. Co do tej sceny, była aż tak nieprzyzwoita?

ocenił(a) film na 10
Adik161994

Dość śmiała scena erotyczna, ale chyba nie aż tak, żeby wycinać...

michal_61

Każdy program inaczej na takie coś reaguje. Pewnie, gdyby film był puszczony o 22, pokazaliby go w całości. Doszukałeś się oprócz tego jakichś innych cięć? Mimo iż oglądałem po raz pierwszy, trochę szybkie wydało mi się przejście między uwiedzeniem przez Morganę króla Artura i przyjściem na świat Mordreda... Ale może przesadzam, bardzo dobry film swoją drogą, to trzeba mu przyznać ;)

ocenił(a) film na 10
Adik161994

Hmm... z jednej strony Zone Europa emituje erotyki, a z drugiej wycina z filmów pojedyncze sceny...

Nie zauważyłem, by wycięli coś poza tym.

ocenił(a) film na 7
Adik161994

Jakbyś zgadł. W środę ma znowu być na ZE o 22:30. Może pokażą to w całości

michal_61

Ta scana to kompletne nieporozumienie... Seks w pełnej zbroi wyglada kuriozalnie :]

ocenił(a) film na 10
michal_61

zabawne, cenzura na kanale, na którym widziałem włoski film o ośle, który zamieniał się na noc w mężczyznę i uprawiał seks z kobietami z bujnym owłosieniem łonowym (niestety nie pamiętam tytułu )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones