Molly Monster

Państwo Potworowie wyruszają w podróż na odległą wyspę, gdzie przychodzą na świat wszyscy członkowie klanu potworów. Ponieważ zapomnieli czapeczki dla synka, ich córka postanawia im ją dowieźć.

Wielka wyprawa Molly (2016): zwiastun nr 1 (polski) ...

zdjęcia

(25)

Przygoda Molly opowiedziana jest w spokojnym tempie, ale nie brakuje tu absurdalnych gagów czy slapsticku. W tym ostatnim przodują zwłaszcza wujkowie małej bohaterki, którzy mieli się nią opiekować, ale sami zdają się potrzebować nadzoru. Humor twórców nie jest jednak nigdy drapieżny. "Wielka wyprawa Molly" utrzymana jest w ciepłej tonacji, a od akcji ważniejsze są emocje. Co wartościowe: o skomplikowanych rzeczach mówi się tu w przystępny, lekki sposób.  czytaj dalej

zdaniem społeczności pomocna w: 82%

Wiesz, kto tworzył ten film? Podziel się swoją wiedzą z innymi! Dodaj obsadę i twórców.

„Wielka wyprawa Molly” to pierwszy pełnometrażowy film o przygodach rodziny państwa Potworów – Mamy, Taty i małej Molly, i jej przyjaciela, Edisona – bohaterach animowanego serialu o tym samym tytule. Molly już wkrótce przestanie być jedynaczką. Nie będzie jakąś tam starszą siostrą – będzie najlepszą starszą siostrą na świecie. Zrobiła już nawet dla brata czapkę, żeby był mu ciepło, gdy już się wykluje. Rodzice Molly, państwo Potworowie, wyruszają w podróż na odległą wyspę, na której przychodzą na świat wszyscy członkowie klanu potworów. Tata ma przed sobą jeszcze trochę wysiadywania. O nie! Zapomnieli o czapce! Molly i jej nakręcany zabawkowy przyjaciel, Edison, wyruszają na wielką wyprawę – przed nimi wiele wspaniałych przygód i ogromne wyzwania.

recenzje użytkowników

Na razie nikt nie dodał recenzji tego filmu. Możesz być pierwszy! Dodaj swoją recenzję.

pozostałe informacje o filmie
Wielka wyprawa Molly

muzyka:
na podstawie:
 
oceń twórców
dystrybucja:
Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
studio:
  • Alexandra Schatz Filmproduktion
  • Little Monster
  • Sluggerfilm
(więcej...)
inne tytuły:
Ted Sieger's Molly Monster
  • (tytuł skrócony) Niemcy

(więcej...)
zobacz wszystkie tematy na forum

twórcy strony zobacz więcej

Cieszymy się, że Ty też masz łeb pełen filmów i chcesz podzielić się swoją wiedzą z innymi.
Niniejsza strona została utworzona dzięki takim jak Ty! Najwięcej treści dodali:

Dowiedz się więcej o