PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106154}
6,5 26 587
ocen
6,5 10 1 26587
6,1 9
ocen krytyków
Wimbledon
powrót do forum filmu Wimbledon

Pod względem tenisowym świetny. Super odwzorowana atmosfera Wimbledonu, psychikę tenisisty, same mecze zrealizowane na najwyższym poziomie. Wciągająco i nawet w miarę realistycznie. Solidne 9/10. Zabrakło mi tylko truskawek w śmietanie :P
Ale.
Wątek miłosny dla mnie totalnie pozbawiony logiki. Taka miłość NIE MA racji bytu. Pod żadnym względem. W porównaniu do innych komedii romantycznych max 5/10.
Dlatego średnio wystawiam 7 :)
Fanom tenisa mogę z czystym sumieniem polecić.

ocenił(a) film na 8
DankasLFC

Truskawy ze śmietaną pojawiają się w scenie, gdy mecz jest przerwany przez deszcz.

ocenił(a) film na 8
dzt911

Faktycznie, moje przeoczenie. Są i truskawki.
W takim razie podwyższam do 8, w nagrodę za dbałość o szczegóły :)

DankasLFC

Jeśli mówisz, że film jest świetny pod względem tenisowym, to ręce mi opadają. Ten mecz ma wspólny z tenisem tylko tytuł...

polemik

Tez oglądałem ten film chwilę temu ( tak jak polemik). I raziło mnie to, że Brytyjczyk półfinał Wimbledonu gra na bocznym korcie ( ćwierćfinał też). Co do gry, wiadomo, że aktorzy nie będą zawodowymi tenisistami, więc to co zostało pokazane w filmie jest do przyjęcia.

ocenił(a) film na 7
kapi_950

Nie znam się na tenisie.Ale moje zdanie co do gry w tenisa,aktorów jest takie,że wyglądało to realistycznie :D
Mogę teraz otrzymać falę hejtu ,ale ze strony osoby,która nigdy nie grała,ani nie oglądała rozgrywek tenisowych można stwierdzić,że film choć trochę przybliżył mi tą grę ;) A co do kortów to sama byłam zdziwiona jak zobaczyłam te półfinały na bocznych kortach....Film przypadł mi do gustu i przez cały czas miałam uśmiech na twarzy. Film był przyjemny i pozytywistyczny,więc daję 9 pomimo mojej nieznajomości tenisa ;]

ocenił(a) film na 8
DankasLFC

Raczej odwrotnie. Pod względem tenisa film leży i kwiczy. Uważam go za dobry właśnie dzięki wątkowi romantycznemu. Nie wiem, dlaczego brak w nim wg Ciebie logiki, moim zdaniem cała historia ma jak najbardziej ręce i nogi.

ocenił(a) film na 3
DankasLFC

Właśnie z powodu, że z prawdziwymi emocjami w tenisie i ogólnie z tenisową prawdą ten film nic wspólnego nie ma za pierwszym podejściem skończyłem go oglądać po 20 minutach. Tenisowy kicz. Drugie podejście umocniło mnie w przekonaniu. Kochasz tenis? To nie trać czasu na ten film.

ocenił(a) film na 9
DankasLFC

"Wątek miłosny dla mnie totalnie pozbawiony logiki. Taka miłość NIE MA racji bytu."
Och, a od kiedy to miłość ma cokolwiek wspólnego z logiką? ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones