PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261366}
6,8 25 890
ocen
6,8 10 1 25890
5,9 9
ocen krytyków
Wino truskawkowe
powrót do forum filmu Wino truskawkowe

Jeśli nigdy nie byliście w Beskidzie Niskim, nie poznaliście klimatu tego miejsca, jeśli nie rozmawialiście z ludźmi, którzy inaczej niż miastowi odmierzają czas, jeśli nie poczuliście magii Jaślisk i okolic, jeśli nie macie dość empatii, by wtopić się w magię tych "nieodkrytych" miejsc, to przykro mi, ale nie zrozumiecie przesłania tego filmu.

ocenił(a) film na 10
fabisz

Miałem coś napisać, ale mi przeszło :)

ocenił(a) film na 7
fabisz

mieszkałam kilka lat w bieszczadach... jest dokladnie tak jak mówisz :)

ocenił(a) film na 1
DurgaRE

Rozumiem że wysoko oceniacie film, tylko za to, że w filmie pokazane są miejsca które znacie i w których byliście?
Takie trochę dziwne rozumowanie.
Ja ten film obejrzałem do końca. Nudziło mi się, ale się zmusiłem, ponieważ były pozytywne komentarze i czekałem aż coś się ruszy czy rozkręci. Nie doczekałem się.

ocenił(a) film na 10
fabisz

ogladacze polskich durnych telenoczy...wel i debilnych seriali , ta swietna wypowiedz was dotyczy

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
riko62

a dla kogo może być film o niczym, z badziewnym tytułem i plakatem? Dla doktorów honoris causa?

ocenił(a) film na 10
Bordo_filmweb

ten film jest tylko i wyłącznie dla romantyków... to nie są moje słowa wypowiedziała je ...piosenkarka , nie zgadniesz kto, idz i ogladaj serial , i zasmiecaj tu ...głu....cze

użytkownik usunięty
fabisz

Nigdy nie byłem a i tak 10/10, albo 9.. nie pamiętam ;-) więc to bardziej kwestia mentalności

ocenił(a) film na 9
fabisz

Byłem w Beskidzie Niskim parę razy, dość dawno temu co prawda i czuję klimat filmu. Myślę jednak, że, tak jak już ktoś tu zaznaczył, jest to również kwestia mentalności, pewnego rodzaju gustu.

ocenił(a) film na 8
chemas

Dołączam do przedmówców, Beskid Niski jest świetny, trzyma klimat, jest tajemniczy, niezdeptany, nieodkryty, niedoceniony i,,,piękny, Twórcom filmu fajnie udało się wydobyć tą esencje. Zycie jakby troszkę zwalniało po projekcji filmu

ocenił(a) film na 9
kox69m

i o to chodzi :)

fabisz

A jakie jest przesłanie tego filmu?

ocenił(a) film na 9
vermes

klimatyczność w życiu

chemas

Zwłaszcza na takim zadupiu. Jak człowiek mieszka w takim miejscu, to w końcu zacznie wąchać każdy kwiatek i każdą gałąź po drodze zapamięta.

vermes

Nie na zadupiu, to ludzie mogą sobie przynajmniej spaliny samochodowe powąchać a większych mieścinach to nawet potrafią wyczuć smoga...luksus.

ocenił(a) film na 3
fabisz

Jakoś nie znam nikogo, kto po przyjechaniu w jakieś miejsce rozmawiałby z lokalnymi wiochmenami.

fabisz

Dziwne masz kryteria oceny tego filmu. Co jeśli film byłby po prostu fatalny. Nadal nie mielibyśmy prawa oceniać filmu negatywnie? "Magiczny" klimat tamtych okolic nie usprawiedliwia twórców kręcących gnioty?
Oceniamy tutaj filmy a nie faktyczny klimat miejsca w którym go kręcono.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones