PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261366}
6,8 25 917
ocen
6,8 10 1 25917
5,9 10
ocen krytyków
Wino truskawkowe
powrót do forum filmu Wino truskawkowe

Film od początku do końca nudny jak flaki z olejem.
Wynudziłem się jak mops, film potwornie mi się dłużył i co chwila zaglądałem ile do końca zostało. Robiłem przerwy, dwa razy zasnąłem, a i tak do końca nie wytrwałem.

ocenił(a) film na 9
prowrocek

Jak Ty chcesz film komentowac skoro zasypiales i robiles sobie przerwy??? Moze siegnij po mniej ambitne kino, gdzie nie bedziesz sie nudzil jak mops i sam w koncu bedziesz zachwycony.

A swoja droga - CUD - cyt.: "Film od początku do końca nudny jak flaki z olejem." - taaaak? to ciekawe, bo jak sam piszesz, do konca nie wytrwałeś.

ocenił(a) film na 1
eli_85

Masz rację, nie wiem, czy do końca był taki nudny, ponieważ zasnąłem mniej więcej w 2/3 długości filmu.
Tylko jakoś wątpię, żeby po godzinie smucenia i nudów, nagle ostatnie 25 minut mogło być interesujące i zaskakujące z wartką akcją.
Napisałem, że był nudny do końca, ponieważ przyjąłem takie założenie na podstawie tego co już widziałem.
W sumie nie powinienem komentować filmu, którego nie obejrzałem do końca, ale sam fakt, że z nudów usnąłem, już o nim trochę świadczy i może niektórych uchroni przed zmarnowaniem chociażby godziny.

prowrocek

jesli dla ciebie Dystryky 9 to swietny film, to wiadomo, ze polski dramat obyczajowy cie nie urzeknie, miej swiadomosc swojego gustu a nie trollujesz na lewo i prawo...

ocenił(a) film na 1
iridium.shine

Mam świadomość i też mam prawo o tym napisać. A jak Ci się nie podoba, to napisz do redakcji FILM WEB, żeby zmienili regulamin. Niech wprowadzą punkt, który zezwoli wypowiadać się tylko Tobie i ludziom o podobnym Tobie guście. Póki co to Ty trolujesz, bo nie napisałeś słowa o filmie.

prowrocek

gowno chlopu, nie zegarek...

ocenił(a) film na 1
iridium.shine

Jakie jeszcze powiedzonka i mądrości ludowe funkcjonują w Twoim domostwie oprócz powyższego. Chętnie się zapoznam.

prowrocek

musze przyznac, ze jakims dziwnym sposobem nie zaskoczyla mnie twoja odpowiedz. Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko wyrazic moja radosc z obecnosci na tej ziemi takich osobnikow jak ty, jak bowiem wygladalby swiat, gdyby ludzie ogladali same ambitne obrazy :) swiat bez humoru i usmiechu, bez pozywki dla komikow i satyrykow, dla krecoacych komedie :) idz zatem i glos swoje opinie, a moze niedlugo staniesz sie dla kogos inspiracja...

ocenił(a) film na 9
prowrocek

Akurat ja też nie jestem zaskoczony... chociaż chyba mało jest ludzi w tym kraju co by tej dykteryjki nie znało.

ocenił(a) film na 9
prowrocek

Najbardziej to mnie gościu rozbawił tą WARTKĄ AKCJĄ @:-) @:-) @:-)

Jak się chce wartkiej akcji to się sięga po "Batmana", "Spidermana" albo inne tego typu gnioty @:-) @:-)
A nie po utwory z których jedyne co można zakumać w tym przypadku to literki na początku i na końcu. Chociaż te na końcu Cię ominęły.
@:-)

ocenił(a) film na 9
eli_85

Eli, to nie jest komentarz o filmie. Przeczytaj ze zrozumieniem. prowrocek napisał wyłącznie o sobie.

prowrocek

mam to samo

ocenił(a) film na 10
prowrocek

CHLOPIE Z TWOIM ORGANIZMEM NAPRAWDE JEST COS NIE TAK ABY NA FILMIE TRWAJACYM ZALEDWIE 53 MINUTY ZASYPIAC I TO 2 RAZY... Filmu nie skumales nie wczules sie w klimat totalnie cie nie wciagnal to mysle ze powinienes sobie darowac 'wylewanie pomyjow' na temat tego dobrego filmu. Mogles poprostu przemilczec i nie wypisywac takich bzdur. Ja wiem ze zyjemy w POZORNIE WOLNYM KRAJU i panuje WOLNOSC SLOWA ale do chu...a wacława mozna tez ugryzc sie w jezyk i nie opluwac dobrych filmow twierdzac ze sa nudne lub zle. CHLOPIE JA ZASNELEM NA 'WLADCY PIERSCIENI 1' ZASNELEM W POLOWIE 'AVATARA' ALE TE FILMY TRWALY ZE 3 GODZINY A NIE 53 MINUTY WIEC MIALEM PRAWO ZRESZTA TAM BYLY NAPISY I CZYTANIA TAKA MASA ZE MNIE ZNUZYLO... To na tyle i lepiej osoby nie znajace sie wogle na FILMACH niech nie pisza glupot. Bedzie lepiej...

ocenił(a) film na 6
punisher822_filmweb

Skąd ty wytrzasnąłeś te 53 minuty ? Film trwa 1 godz. 49 min.

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

Chyba obejrzałeś tylko pierwszy plik. ;]

ocenił(a) film na 9
prowrocek

Widać, że nie jesteś poważną osobą. Trochę głupie takie ocenianie filmu, gdy się zwyczajnie nie lubi całego gatunku... Radzę zwracać na to uwagę, a nie robić marne prowokacje na stronie filmu, który przez wielu lubiących podobne klimaty oceniany jest bardzo wysoko. Też mógłbym dawać jedynki większości filmów pseudo-akcji, które dla mnie aż rażą głupotą i robią ludziom papkę z mózgu, tylko jaki ma to sens?

prowrocek

co to za film bez gołych bab

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones