PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728477}
5,7 41 784
oceny
5,7 10 1 41784
3,2 5
ocen krytyków
Wkręceni 2
powrót do forum filmu Wkręceni 2

Zajebista komedia :)

ocenił(a) film na 9

Kino lało, a ja razem z kinem :)
Więcej takich proszę....

ocenił(a) film na 3
alex_72

Nie kompromituj się

ocenił(a) film na 3
jacekkalkow

dokładnie...

Mithril82

Ja byłem na tym z żoną w kinie i potwierdzam, zajebista komedia, całe kino ryło ze śmiechu. Paweł Domagała wymiata w tym filmie.

ocenił(a) film na 7
Andrzejek324

Mi też się podobało, scena w psychiatryku była bekowa, a koncert na końcu podobał się sam z siebie. Po prostu "bo był fajny"

Mithril82

Dokładnie

jacekkalkow

Ja byłem na tym z żoną w kinie i potwierdzam, zajebista komedia, całe kino ryło ze śmiechu. Paweł Domagała wymiata w tym filmie.

jacekkalkow

nie ma czego się kompromitować, każdy ma inny gust i jednym podobał się ten film drugim nie, kompromitacja to właśnie takie traktowanie ludzi: ,,mi się nie podoba więc będę krytykować tych którzy mają inne zdanie, bo przecież ja mam rację '', drodzy kinomani nauczcie się akceptować zdanie innych, kompromitacją jest twoja krótka, acz jednoznaczna wypowiedż jacekkalkow, podrawiam ;)
ja też sądzę, że film jest bardzo fajny, też miałam okazję widzieć to na dużym ekranie, kawał dobrej roboty, mimo czasem utykających dialogów

ocenił(a) film na 9
jacekkalkow

daj se siana...

ocenił(a) film na 9
jacekkalkow

Barwy szczęścia pasterzu se oglądnij

ocenił(a) film na 3
alex_72

A jak porównałbyś to do Chłopaki nie płaczą , Kiler , Nikoś to jest coś co naprawdę śmieszy a jeżeli Ciebie bardziej Wkręceni to na imprezie w twoim towarzystwie zanudziłbym się na śmierć

ocenił(a) film na 3
alex_72

też leję na ten film

ocenił(a) film na 9
dismas

tylko się nie zalej swoim moczem... :o

ocenił(a) film na 7
alex_72

Właśnie obejrzałam film z rodziną i szczerze nie było źle. Nawet się uśmiałam ;)

ocenił(a) film na 3
alex_72

O tak. Ta. Ta zajebista komedia właśnie otrzymała nominację do Węże 2016, jak to napisano: "Za wzorcowe wytworzenie produktu filmopodobnego."

ocenił(a) film na 3
alex_72

Współczuję.

ocenił(a) film na 3
chemas

to byla komedia???? zenadaaaa

ocenił(a) film na 3
Bodek_Was

do mnie to ?

ocenił(a) film na 3
chemas

nie,o film mi chodzilo,sorrki

ocenił(a) film na 3
Bodek_Was

okej :)

ocenił(a) film na 9
chemas

bidoto osrana

ocenił(a) film na 1
alex_72

Nie dotrwałem do końca. Szajs nie z tej ziemi....

ocenił(a) film na 9
rad_75

czyli się zesrałeś... :o ulalala

ocenił(a) film na 6
alex_72

Oglądałam z przyjaciółkami przy winie. Film miał kilka niedociągnięć (m.in. spowolnione sceny rodem z Dzikiego Zachodu), ale ogólny świetnie się oglądało. Scenę w psychiatryku oglądałyśmy dwa razy :D

alex_72

Chyba musisz mieć niski iloraz inteligencji żeby się z tego smiac

ocenił(a) film na 9
PrinceRoen

Film nie dla drewnianych kołków, którzy nie mają kompletnie wyobraźni... Lamusą podobają się raczej filmy typu "Jak usmażyć jajecznice"

ocenił(a) film na 3
PrinceRoen

To samo chciałam napisać. Nie mogę uwierzyć, ze kogoś śmieszą takie tandetne teksty....

alex_72

Kino lało? Chyba po środkach moczopędnych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones