PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123551}

Wsi moja sielska, anielska

Vesničko má středisková
7,2 1 637
ocen
7,2 10 1 1637
Wsi moja sielska, anielska
powrót do forum filmu Wsi moja sielska, anielska

Zabawa!!

ocenił(a) film na 7

Uwaga! To jest topic, w którym swoje opinie na temat tego tytułu, będą wyrażać uczestnicy naszej zabawy filmowej.

Chcesz dowiedzieć się na czym polega zabawa? Patrz tutaj: http://www.filmweb.pl/blog/entry/446266/II+edycja+naszej+wspania%C5%82ej+zabawy+ filmowej%2C+czyli+Zabawa+2.html

Dyskusje z uczestnikami zabawy i komentarze do ich opinii są mile widziane.
---
Uwaga, poniższe komentarze mogą zawierać spojlery zdradzające treść filmu!

ocenił(a) film na 7
KYRTAPS

Otik jedzie do Pragi


Czeska Nowa Fala. Kino proste, łatwe i przyjemne, opierające się na obserwacjach społecznych.

Bardzo dobre dzieło Menzela urzekające klimatem, czarujące bohaterami i bawiące do łez.

Kojarzyć się może z najlepszymi polskimi komediami i w niczym im nie ustępuje.

Mamy tu lekarza, który ma recepty na wszystko. Mamy sympatycznego kierowcę ciężarówki, pewnego półinteligenta i nastolatka, który zakochał się w nauczycielce.

Całość wyśmienicie się ogląda. Naprawdę świetne kino!

8 /10

ocenił(a) film na 7
KYRTAPS

Ciekawostka:

Film ten znajduje się na drugim miejscu w rankingu na 200 najlepszych czeskich obrazów największego czeskiego portalu filmowego. Ma średnią 8,6 http://www.cfn.cz/zebricek.php

KYRTAPS

Brak neta, p

po_prostu_P_

Jarmuscha!? ...

ocenił(a) film na 9
KYRTAPS

w niczym nie ustępuje polskim komediom to brzmi trochę jak żart. komedii to akurat my się powinniśmy uczyć od południowych sąsiadów a nie odwrotnie. porównanie do "polskich komedii" jest trochę nie trafione. to jest poziom światowy, a komedii na tym poziomie to akurat Polska może się doliczyć raptem kilku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones