PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=274451}

Wygnanie

Izgnanie
7,5 6 035
ocen
7,5 10 1 6035
6,3 12
ocen krytyków
Wygnanie
powrót do forum filmu Wygnanie

Wcześniej był Barry Lyndon, ale ostatnio obejrzałem oszałamiającą kopię, kadr jak obraz, prawdziwa sztuka ze strony operatora.

ocenił(a) film na 7

Aż sobie zdownloadowałem film po Twoim poście. Z tego co pamiętam Powrót (oglądałem go chyba w 2005 - a więc byłem kompletnie nieobeznany w filmach) wywarł na mnie spore wrażenie swoim klimatem. Teraz jak napisałeś o kadrach Wygnania to myślę - musi coś w tym być, ale Lyndona zapewne nie przebije. Tak na marginesie - Twoje uwielbienie dla kina rosyjskiego zaczyna mnie lekko niepokoić... :D

użytkownik usunięty
Kamileki

Cześć, prawicowcu. Vaya też niepokoiło, ale co ja mogę że ruskie mają najwyższy poziom kinematografii obok Japońców

ocenił(a) film na 7

Możesz pisać do mnie dobry człowieku. To o wiele bardziej pasuje do mojej persony niż prawicowcu :D
Zapomniałeś dodać jeszcze obok Kubricka. I wszystko się wtedy zgadza.

użytkownik usunięty
Kamileki

Dobry człowieku, Kubrick nie kraj, ale gdyby z filmu się dało wyciągnąć esencję zajebistości i pomnożyć, to ta Stanowska z pewnością by jakiemuś dorównała.

ocenił(a) film na 7

Zastanawia mnie tylko fakt, że Rosja leży blisko nas a nasza kinematografia (z kilkoma wyjątkami) nie może się równać z ich. Szkoda, bo chyba w piciu wódki jesteśmy o wiele bliżej nich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones