PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11813}

Wygrać ze śmiercią

Hard to Kill
7,0 17 813
ocen
7,0 10 1 17813
4,8 4
oceny krytyków
Wygrać ze śmiercią
powrót do forum filmu Wygrać ze śmiercią

Tekst w wykonaniu Seagala świetny! W ogóle ta pewność siebie głównego bohatera w połączeniu z ironią jest rozbrajająca!

"Oh, wciąż mam przewagę? No, to może... uklęknę!"
LoL

ocenił(a) film na 9
Slamazzar

zgadzam sie teksty sa rozbrajajace bardzo lubie ten film jak i Nico najlepsze jakie nagral Steven:) pozdrawiam

Slamazzar

Zgadzam sie z wami również. Tekst Vernon Oh ! Vernon jest zajebisty:)) Pozdro

ocenił(a) film na 9
Darude1983

"....wyszlifuja ci dupe jak zloto" heheh niektore teksty zabojcze.

Pucin

Oglądam ten fim któryś raz na dvd a tu nagle wydaje mi sie że brakuje kilku scen które wcześniej widziałem. Myśle sobie co jest???
A tutaj dowiaduje się że na dvd obcinają najlepsze sceny. Na szczęście ta końcowa scena z Vernoon była.

jack3322

I dziwić się potem, że ludzie ściągąją filmy, zamiast kupować ;)

Darude1983

Nie powiem nic poza tym że absolutnie się zgadzam!!! :D

ocenił(a) film na 9
Slamazzar

Jeszcze jeden świetny cytat.
Storm do O'Malleya: "Wiesz, dlaczego wygramy? Bo mamy czyste intencje i górujemy nad nimi intelektem."

mulholland_2

ten cytat jest zapewne z wersji vhs gdzie czytał Leszek Sznyter w tłumaczeniu Tomasza Beksińskiego, w troche innych tłumaczeniu Beksińskiego, gdzie czyta Jarosław Łukomski wersja z TVP1 cytat brzmi tak "Wygramy, a wiesz dlaczego? Bo mamy dobre intencje i panujemy nad nimi intelektem" wersja z vhs jest generalnie ostrzejsza...mulholland_2 mam prośbe, skontaktuj się ze mną mailowo, chciałbym z Tobą o czymś porozmawiać - oskar4321 @ o2 . pl będe wdzięczny

ocenił(a) film na 10
Slamazzar

Troche zapłon nie teges u mnie ale w napisach miałem fajny tekst
'Taki biały chłopczyk w więzieniu stanowym. Rozkalibrują Ci tam dupsko'

Osiolek_87

Pewnie inne tłumaczenie tego samego tekstu, który przytoczył Pucin :)

ocenił(a) film na 10
Slamazzar

Tak tak, zdecydowanie tego bo z lektorem było właśnie co innego ale jakoś spodobało mi się:)

Osiolek_87

z lektorem było: "biały chłoptaś w więzieniu stanowym, kojarzysz takie określenie - przecwelony?" :D

użytkownik usunięty
Slamazzar

Porównanie lektorów: http://www.youtube.com/watch?v=jtkiG5q2BI0

ocenił(a) film na 10
Slamazzar

O tak!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones