PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=974}
7,2 35 482
oceny
7,2 10 1 35482
6,2 4
oceny krytyków
Wyjście awaryjne
powrót do forum filmu Wyjście awaryjne

Moje ulubione: "Trzeba będzie przekroczyć limit na tę inwestycję ;))", "Podłość ludzka nie zna granic" ;) Nie sposób nie zauważyć koncertowej roli Bożeny Dykiel, cały film rewelacja!! Szkoda że już nie ma takich świetnych komedii. Pozdrawiam wszystkich twórców ;)

barcio_b

Co mówi Kolędowa na wiadomość, że Prominent z województwa przyjechał do księdza (się leczyć), a tu jej przypominają, że tam wesele?
Lakoniczne "Jezusssmmaria!"
Gdyby nie w tych ustach, to rzekłbym, że nic śmiesznego...

Mieszko

Dykielowa jest bezbledna w tej roli, warto film obejrzec chociazby tylko dla niej. Moj ulubiony cytat to oczywiscie jej "Z mojego doswiadczenia dzialcza partyjnego wynika, ze fikcje nalezy mocno uprawdopodobnic, zeby mogla stac sie prawda".

superbenek

Kalafior o narzeczonym Dorci;,.,notoryczny kawaler,,calutki film jest nieprawdopodobnie zabawny

Mieszko

Miłośc jest dobra w piosenkach, w życiu kończy sie na alimentach.
Niech on lepiej w swoich portkach miesza, a nie w mojej rodzinie.
A skąd ja mam pewnośc, że dostanę rozwód?, ano taką, że ja i moja rodzina na takiego koniosraja patrzeć by więcej nie mogła.

ocenił(a) film na 7
barcio_b

Zwisa mi to jak kilo kitu na agrafce

barcio_b

"Opłać frajera, żeby narzeczony miał dać komu publicznie po pysku"

"Jakby kto ją prosił do tańca od razu wal w mordę"

barcio_b

"Na propagandzie nie ma co oszczędzać... moje wieloletnie doświadczenie działacza udowodniło, że fikcja musi być prawdopodobna żeby stała się prawdą."

barcio_b

Kolędowa:"Moja droga. Światopogląd mam szeroki i ogólnie tolerancyjny, ale nikt jeszcze naukowo nie udowodnił istnienie Boga, więc gdzie Cie do diabła niesie?" :)

ocenił(a) film na 8
barcio_b

Kolędowa: "Władziu, a ty co robisz?"
Kolęda: "A widzisz! Ja też znalazł swoje wyjście awaryjne."

barcio_b

"Jesteś ponura, jak wyrok dożywotni" :)

ocenił(a) film na 10
barcio_b

Pani Naczelnik coś pani kwacze w bagażniku

ocenił(a) film na 7
barcio_b

Kolędowa: Władza nie daje łapówek.
Kolęda: Najwyżej odwrotnie.

ocenił(a) film na 10
barcio_b

Jak wyschnie źródło, "wyschnie strumień ", ślub z opłaconym rozwodem" "trzeba isc z postepem" " ubierz sie elegancko jak na pogrzeb " ta dzisiejsza młodzież, garnitur mu nie pasuje "

ocenił(a) film na 10
barcio_b

Światopodgląd mam szeroki ale żeby od razu wyższej instancji głowę zawracać, jeszcze nikt nie udowodnił istnienie Boga To gdzie cię do diabła Niesie ?"

barcio_b

Moje wieloletnie doświadczenie mówi że fikcja misi być prawdopodobna żeby stała się prawdą.

ocenił(a) film na 8
barcio_b

Co Ty myślisz, że męża z rozwodem w peweksie sprzedają?

użytkownik usunięty
barcio_b

"A już myślałem, że jesteś ponura jak dożywotni wyrok"

ocenił(a) film na 7
barcio_b

Najlepsza Dykiel,Podłość ludzka nie ma granic he he.Szkoda że już takich komedii nie ma.Ten wiejski klimat najlepszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones