PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106411}

X-Men: Ostatni bastion

X-Men: The Last Stand
7,1 145 477
ocen
7,1 10 1 145477
5,4 16
ocen krytyków
X Men: Ostatni bastion
powrót do forum filmu X-Men: Ostatni bastion

Czy igły były z plastiku?Kiedy to żołnierze strzelają do Magneto ze swoich plastikowych pistoletów to Magneto nie był wstanie zapanować nad pociskami, ja rozuniem wszystko było z plastiku,ale igły?Przecież Magneto potrafi manipulować każdym nawet najdrobniejszym metalem.

hunters217

nw aczkolwiek magnes przyciąga metal co nie-to weź magnes i igłe i nie przyciągnie więc chyba igły to nie do końca metal

Psychopath_filmweb

przynajmniej ja tak miałem

hunters217

niewszystkie metale są ferromagnetyczne widocznie igły w tych strzykawkach były wykonan z takiego metalu bądź stopow metali

hunters217

Była to zwyczajna nieścisłość w filmie, w związku z czym zasługuje on najwyżej na ocenę 6/10.

ocenił(a) film na 8
hunters217

To samo spostrzeżenie miałam w scenie między Magneto a Feniks. Facet, który rozwala cały Golden Gate i skręca pazury Rosomakowi, nie może zatrzymać marnej strzykawki?
Zaiste, musiał to być przemyślany materiał. Z drugiej strony - jak już zmienia się uzbrojenie połowy wojska, żeby bez metalu było, to metalowe igły byłyby dziecinnym niedopatrzeniem...

hunters217

Wystarczy stal nierdzewna i magnes nie działa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones