Chronologia

Albo ten film będzie zupełnie nielogiczny względem chronologii z poprzednimi częściami albo to faktycznie reboot.
Jeśli przyjąć, że Xavier i Magneto poprzedniej trylogii mieli ok. 70 lat to w tym filmie powinni mieć jakieś 30. Bestia miał w X3 jakieś 50, a Mystique 40, więc tutaj Bestia powinien mieć lat 10, a Mystique dopiero się rodzić... Kolejna nie logiczność z Emmą Frost która była już w XO:W. Pomijając już fakt, że w X2 Bestia nie miał jeszcze "owłosienia" oraz to, że w X3 Moira miała może z 40 lat więc jej także nie powinno być w tym filmie lub powinna być dzieckiem...

• Xavier i Magneto na pewno nie mieli w trylogii po 70 lat, nie wiem skąd wytrzasnąłeś takie informacje, przed chwilą obejrzałem x2 i nie przypominam tam sobie bestii, a film widziałem kilka razy. W x3 Mysitque wyglądała mi na jakieś 33 lata. Zresztą to nie ma być prequel tylko reebot całej serii, więc nie mamy się czym przejmować. O i kim jest ta Moria z x3? Jakoś nie kojarzę.

• To słabo oglądałeś te filmy.
      McCoy jest w X2 pokazywany w telewizji właśnie z Shawem udzielają wywiadu, gdy Mystique z klawiszem siedzą w barze.
      Moira jest w X3 także na ekranie, gdy Xavier prowadzi zajęcia w Instytucie, oraz w ostatniej scenie po napisach, gdy Xavier przeniósł swoją świadomość do faceta rośliny.
      Co do pierwszej wypowiedzi, nie wiem w jaki sposób określiłeś wiek Beasta w futrzanej postaci. Mystique ma koło 50 dych w trylogii, a Beast podchodzi po 60-tkę. Co do braku owłosienia w X2, różnie można to wyjaśnić, może zastosował działający tymczasowo specyfik na potrzeby wywiadu :) Moira też miała więcej niż 40 lat w X3.
      Żaden reboot, Stewart i McKellen mają być narratorami. Magneto i Xavier mają tu po trzydzieści parę lat.

• Co do Mystique, to ona wolniej się starzeje. Podobnie jak Wolverine.

• No dobra, kilka problemów rozwiązanych, ale Bestia wcale mi nie wygląda na 60 w trylogii. Ponadto powinien być gdzieś w wieku Xaviera i Magneto, a wygląda młodziej, natomiast na trailerze First Class wygląda jak rówieśnik. Poza tym jak wyjaśnić fakt, że w First Class jest już Bestią, skoro jeszcze w drugim filmie trylogii jest człowiekiem i do tego walczącym z mutantami, a mutantem staje się dopiero w 3?

• Mystique jej zdolności prawdopodobnie maskują lub spowalniają proces starzenia się.

http://marvelcomics.pl/index.php?cmd=showBios&bio=58

• Dobra, traktujemy całą historię x-men jako oddzielne filmowe uniwersum, tak więc:
      mystique maskuje starzenie bądź wolniej się starzeje.
      w xmo wol, mamy już xaviera łysego ale wciąż może chodzić, dzieje się to gdzieś w czasie gdy profesor odwiedza razem z magneto małą jean grey w xm3, first class dzieje się przed xmo wol i przed sceną z młodą jean grey z xm3, biorąc analogicznie to scott ma około 30-35 lat w trylogii x-men, w xmo wol, ma gdzieś około 16, 17, w orgyinalnej serii magneto ma gdzieś koło 55, a charles także, więc jeśli łysy był około 15 lat wcześniej w xmo wol to w frist class jakieś 30 lat wcześniej ma około 20 -25, także wszystko się zgadza, to jest jednak film na podstawie komiksu, tak jak w ultimate pozmieniali bo to inny świat, tak także tutaj, a nie można brać wszystkiego dokładnie, w komiksach są słabsze historie i nie logiczności co dziania się historii tak samo tutaj są słabsze filmy jak xmo wol i lekkie nielogiczności, ale jednak co jak co i tak to się klei i jakoś nie bardzo kuję w oczy. Pamiętacie wiecznie żywą ciocię may? xD no ok raz umarła xD ale żyje xD no i tutaj także, powinniśmy się luzować filmem, bo aż takich nielogiczności nie ma, a także z tego co myślę vaughn nie dałby jakiś wielkich dziur w fabule i czasie, wszystko można wyjaśnić i wytłumaczyć, teraz sami nie wiecie jak to wytłumaczyć a w kinie film was zaskoczy, tak więc gdybanie nie ma teraz sensu, no nic o filmie nie wiecie, to tak jakby patrzeć na lody o smaku czekoladowym i debatować o jego smaku choć wcześniej jedliście tylko czekoladę xD

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: