PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630808}

X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

X-Men: Days of Future Past
7,4 166 747
ocen
7,4 10 1 166747
7,1 24
oceny krytyków
X Men: Przeszłość, która nadejdzie
powrót do forum filmu X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

Chciałbym wiedzieć czy wydanie DVD dostępne od 15 października 2014 (wg strony internetowej Imperial) będzie dostępne tylko w EMPIK-u (tak jak NOE i Niesamowity Spiderman 2) czy będzie można kupić je w innych sklepach ?

ocenił(a) film na 8

Mogło by być w Biedronce za 29.99. Przygarnął bym.

ocenił(a) film na 10

na chwilę obecną to tylko empik

ocenił(a) film na 8

MOŻESZ KUPIĆ TYLKO W EMPIKU.JA JUŻ MAM(MOWA O DVD).NAJLEPIEJ ZAMÓW W INTERNETOWYM ,CHYBA ŻE MASZ EMPIK U SIEBIE.

ocenił(a) film na 9

ja czekam do przyszlego roku na wersje rezyserska :-)

ocenił(a) film na 8
wolvi24

Kiedy będzie wersja reżyserska?

ocenił(a) film na 9
suchy72

no w przyszłym roku w maju film ma wejść jeszcze raz do kin właśnie wersji reżyserskiej a potem dopiero na dvd (też pewnie tak we wrześniu, w październiku) jest trochę czekania ale myślę ze warto...

ocenił(a) film na 8
wolvi24

Kolejny raz w kinach?

ocenił(a) film na 9
suchy72

tak, to znaczy takie Singer ma plany. ale patrząc na to ile film zarobił FOX na pewno nie będzie robił problemu i wypuści film jeszcze raz. ja na pewno pójdę (i dlatego też narazie wstrzymuję się z kupnem dvd)

http://www.filmweb.pl/news/Przesz%C5%82o%C5%9B%C4%87+nadejdzie+raz+jeszcze+-+w+k inach+i+re%C5%BCyserskiej+wersji-106627

ocenił(a) film na 8
wolvi24

Powiem że trochę lipa... Robią wszystko żeby zedrzeć jak najwięcej kasy z ludzi. Niedługo dożyjemy takich czasów że film będzie wchodził po 10 razy do kina i za każdym razem będzie dłuższy o 10 min. Paranoja się trochę z tego wszystkiego robi. Do tego czas oczekiwania, chcesz obejrzeć wersję DVD to musisz czekać kolejny rok bo najpierw wyjdzie z 5 innych z wyciętymi fragmentami.

ocenił(a) film na 9
suchy72

Z tym wypuszczeniem do kina to troche masz racij. Chca wiecej kasy zedrzec z ludzi i tyle ale mi to nie przeszkadza, poczekam bo mysle ze film jest tego warty

ocenił(a) film na 8
wolvi24

Fakt, niezłe kino. Chyba tylko pierwsza część równie mi się podobała... Szkoda tylko że trzeba czekać milion lat żeby obejrzeć ostateczną wersję.

ocenił(a) film na 9
suchy72

Owszem, ale mysle ze nie tylko ja bede czekac (i pojde do kina). Moja ulubiona czescia wciaz zostaje X2 (potem DOTFP, FC,X1 i na samym koncu TLS)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones