PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=214307}

X-Men Geneza: Wolverine

X-Men Origins: Wolverine
7,2 174 033
oceny
7,2 10 1 174033
3,9 18
ocen krytyków
X Men Geneza: Wolverine
powrót do forum filmu X-Men Geneza: Wolverine

Dlaczego tak strasznie jeździcie po Genezie? Mnie się ona bardzo podobała. Co więcej uważam że
to jedna z najlepszych części....

ocenił(a) film na 5
marusia10

Skoro zerkałaś do innych tematów i widziałaś negatywne opinię na temat Genezy,to chyba nie powinnaś zakładać takiego tematu,prawda?

RAC_79

Okej rozumiem ekranizacja komiksu fatalna, ale gdyby każdy film/serial, który powstał na podstawie książki byłby na jej podstawie oceniany to byłoby bardzo mało wysoko ocenianych filmów :/
Btw. gdzie można zdobyć komiksy Marvela w wersji oryginalnej bądź spolszczonej? :)

ocenił(a) film na 5
marusia10

Szukałaś może na allegro i tym podobnych? Bardzo możliwe,że tam jacyś fani odsprzedają komiksy. Chyba sam mam jeden z X-mena,Spider-mena i jeszcze jakieś,musiałbym zerknąć do szafki.

RAC_79

Hmm na allegro widzę tylko jedną odpowiadającą mi ofertę ale nie wiem czy to dobre części... Mógłbyś mi powiedzieć od której części mam zacząć?

ocenił(a) film na 5
marusia10

Z wielką chęcią pomógłbym Ci odnaleźć serię tego komiksu,ale nie jestem żadnym fanem Marvela. Po prostu obejrzałem ten film z ciekawości,a nie jako sympatyk X-menów.

RAC_79

Aaa to spoko. A który komiks Twoim zdaniem jest taki najlepszy? I to nie muszą być tylko X-meni ;p

ocenił(a) film na 5
marusia10

Rozumiem,że Marvel miał innych bohaterów,ale pod tym filmem wspomniałem głównie o nich. Dla mnie najlepsze,jako laika...hm.. chyba najbardziej przypadł mi do gustu Spider-man. W sumie dla mnie była to najciekawsza opcja. Przynajmniej za dzieciaka pamiętam,jak czytałem i oglądałem serial animowany z jego udziałem byłem zadowolony,czego niestety nie mogę powiedzieć o innych super-bohaterach,którzy nie robili na mnie żadnego wrażenia. Nigdy nie przepadałem za herosami:)

RAC_79

Tak też oglądałam różne seriale animowane i miałam nawet grę komputerową(taka faza była :P). No nic. Spróbuję go jakoś załatwić. Dzięki wielkie za pomoc :)

ocenił(a) film na 1
marusia10

Weapon X, Wolverine origin(geneza inny tytuł bo dwa razy wydany), do tego dwa tomy Essential Wolverine. tych szukaj jeśli chodzi o postać Wolverina

sanctus_diavolos_2

Dzięki wielkie :))

ocenił(a) film na 5
marusia10

http://www.filmweb.pl/user/marvelstudios Może ten user,to Twój ratunek? :)

RAC_79

Tak! To zdecydowanie mój ratunek! Dlaczego ja na to nie wpadłam? Dzięki dzięki i jeszcze raz dzięki ;P

ocenił(a) film na 5
marusia10

W porządku:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones