PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=214307}

X-Men Geneza: Wolverine

X-Men Origins: Wolverine
7,2 174 125
ocen
7,2 10 1 174125
3,9 18
ocen krytyków
X Men Geneza: Wolverine
powrót do forum filmu X-Men Geneza: Wolverine

Opinia na temat filmu ...

użytkownik usunięty

Mnie się ta część podoba bo jednak były słabsze i bardziej przeciętne w tej serii .Tutaj jest dobra akcja i dobre walki jak Wolverina i tego mutanta nr 11 który i tak okazało się po napisach że przeżył i nie zginął ;/ Co dalej to jak gonili Wolverina uciekającego na motorze to niezła scena była i jak walczył ze swoim bratem bo myślał że Victor zabił jego ukochaną .Ogólnie lepsza akcja niż w dziecinnej częśći : Pierwsza klasa i Przeszłość która nadejdzie .Tutaj jest wszystko dopracowane i jak Wolverine się oswobodził po tym jak go przerobili wstrzykując mu adamantium. Nie wiem tylko czemu nie pojawił się syn Strakera ? Chociaż może nie zrozumiałem i ten mutant z którym walczył Wolverine i Victor na końcu był synem Strakera ? A Wolverine tutaj mnie zastanawia że Xawier nie zabrał go już wtedy ze sobą do szkoły .Ogólnie to niezłą miał przeszlość walczył we wszystkich wojnach w historii świata na każdym froncie ;) Albo jak dał się tej klientce oszukać w sumie ona też chciała dobrze bo zależalo jej na tym żeby jej siostra przeżyła .Ale to co stało się ze Strakerem głupota mogli go zabić a nie że ma iść sobie przed siebie ;/ Tak samo ten mutant walczą z nim a on i tak otwiera oko po napisach .

ocenił(a) film na 9

Syn Stykera pojawił się w drugiej części X-Men'ów. Ten mutant to był Wade (ten gadatliwy gościu z początku co mieczami wywijał nieźle ;) - przerobili go na super mutanta i wszczepili mu sporo mocy)

użytkownik usunięty
Kreskon

Tak wiem że syn Stykera pojawił się w drugiej części i miał na imię Jason.A tego gościa nie kojarzę co wywijał mieczami a niedawno odświeżałem oglądanie całej serii od nowa .Tylko pamiętam scenę po napisach że przeżył i otworzył oko .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones