PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=969}

X-Men

7,2 173 601
ocen
7,2 10 1 173601
6,3 20
ocen krytyków
X Men
powrót do forum filmu X-Men

w jakiej kolejności oglądać wszystkie filmy o x-menie? Są one ze sobą jakoś powiązane czy nie
specjalnie? :D

ocenił(a) film na 8
agi1420

Ja też mam z tym mały problem, ale będę oglądał najpierw w kolejności w jakiej je wyprodukowali, by sobie przypomnieć co i jak.
A potem w następującej:
X-Men Geneza wolverin
X-Men Pierwsza Klasa
X-Men
X-Men 2
X-Men Ostatni Bastion

ocenił(a) film na 8
Flinston1987

A X-Men: Days of Future Past - ma być ponoć kontynuacją ' X-Men Pierwsza Klasa '

agi1420

Prawidłowa kolejność:
1)X-Men Pierwsza Klasa ( rzecz dzieje się w latach 60tych)
2) i 7) to X-Men: Days of Future Past (kontynuacja Pierwszej klasy i zarazem Ostatniego bastionu / film rozgrywa się w dwóch płaszczyznach czasowych),
3)X-Men Geneza wolverin
4)X-Men
5)X-Men 2
6)X-Men Ostatni Bastion
7) i 2) X-Men: Days of Future Past (aktorzy z Pierwszej klasy i ich starsi koledzy z X-menów ,w młodszych i starszych rolach swoich postaci),
8) Nowy Wolverine ma być to film poświęcony w końcu Loganowi i jego przeżyciom w Japonii, ponoć dzieje sie po Ostatnim Bastionie, więc też może się rozgrywać przed Days of Future Past

hudylobo

Dzięki! :D

ocenił(a) film na 8
hudylobo

Jakim cudem ' X-Men Pierwsza Klasa ' może być 1 w kolejności jak to Wolverin jest najstarszą postacią z całych X-Menów ?!
Wszystko zaczyna się raczej od ' X-Men Geneza Wolverin '

Flinston1987

X-Men Pierwsza Klasa dzieje się w latach 60tych a Geneza w 80tych (pomijając wstęp)

ocenił(a) film na 8
hudylobo

A to dzięki;) za konkretne wyjaśnienie i doinformawanie

ocenił(a) film na 9
Flinston1987

Czy jedna osoba nie może założyć takiego tematu i już? Czy to tak trudno trochę poszperać po forum i poszukać?

ocenił(a) film na 8
fifi39

Po to jest forum, by się pytać, wymieniać info i doinformować. Nie rozumiem Tw pretensji.

ocenił(a) film na 9
Flinston1987

No właśnie na tym polega to forum, jak i wszystkie inne, ale tych tematów jest co najmniej z 10 przy każdym X-Men'ie, więc nie można założyć tylko jednego takiego tematu, a nie zaśmiecać forum pozostałymi dziewecięcioma?

ocenił(a) film na 8
fifi39

Każdy może założyć temat jaki zechce, mamy wolność wypowiedzi i git malina;)

ocenił(a) film na 9
Flinston1987

No ale czy muszą istnieć tysiące tematów o tym samym?

ocenił(a) film na 8
fifi39

Jeśli Ci nie pasuje, nie musisz wchodzić w dany temat. Nic na siłę;), Ja nie widzę problemu i wg Mnie sam szukasz ich na siłę.

ocenił(a) film na 9
Flinston1987

Wcale ich nie szukam, tylko próbuję poczytać dyskusje na temat danego filmu, a pytań o kolejność jest pełno. Czy ludzie nie mogą się trochę wysilić i poszukać???

ocenił(a) film na 8
fifi39

Widocznie ludziom nie chce się szukać i wolą po raz tysięczny:P zapytać się na forum, niestety nic na to nie poradzisz. Trzeba nauczyć się z tym żyć i przyzwyczaić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones