PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=472475}

Zabójcze ciało

Jennifer's Body
4,8 54 885
ocen
4,8 10 1 54885
5,4 13
ocen krytyków
Zabójcze ciało
powrót do forum filmu Zabójcze ciało

Co to ma być?!

ocenił(a) film na 2

Ni to horror ni komedia. Żadnych wątków humorystycznych nie odnotowałam.Za to ilość debilizmów owszem.
1.Po co Jen wsiadła do samochodu chłopaków? Czyżby odurzyła się oparami z drinka
2. Dlaczego nie przyznała się że nie jest dziewicą gdy chcieli ją złożyć w ofierze
3. Dlaczego Needy nie zainteresowała się zdrowiem koleżanki po wizycie w feralną noc?
4. Jak mogła ratować chłopaka zostawiając go samemu sobie ?
5.dlaczego Needy nie uciekła wcześniej z więzienia mając takie moce?! Dlaczego w ogóle została złapana?
6. Kolejna ofiara została zamordowana w bestialski sposób a miasto skończyło się tym przejmować. Czyżby było Im wszystko jedno że ktoś je ich chłopaków?!
7. Chłopak Needy wie że ona może być wampirem ,ale nic sobie z tego nie robi i idzie z nią do opuszczonego budynku
Ten film jest tragiczny. Jedyne za co daje ocenę 2 to obsada i dość dobra charakteryzacja. Poza tym pomysł jest świetny ale gdyby go zrobili w normalnej konwencji horroru byłoby super a tak to mamy totalną klapę.
Szkoda pomysłu,naprawdę. Bo to powiew świeżości po tych wszystkich zombie i zjawach. Wiem że wampiry juz były ale nie takie. Mógłby być naprawdę mroczny horror,a niestety nie ma.

ocenił(a) film na 7
efta18

Polecam filmy Ingmara Bergmana - tam się pewnie w pełni spełnisz i wszystko zrozumiesz

ocenił(a) film na 7
Filippiarz

PS: mój ulubionu to Siódma Pieczęć

efta18

Zastawiam się co jest głupsze. Ten film czy Twoje wypociny na jego temat :)

ocenił(a) film na 2
kr_5_2

Skoro moje wypociny na ten temat są tak głupie to nie czytaj.Nikt Ci tego nie każe robić.

efta18

Każdy ma prawo ocenić twoją pracę, która wystawiłeś na publiczny ogląd..

ocenił(a) film na 8
efta18

zawsze widzac te glupie pytanie pod kazdym z filmow zastanawiam sie czy ogladanie filmow jest za trudne dla niektrych ludzi, na wszystkie pytania mozna znac odpowiedzi jesli film sie po prostu oglada no ale
1. wsiadla do samochodu bo chciala sie z nimi bzyknac jak sama opowiadala, do tego tlukla sie z kim popadnie, byle byl fajny badz popularny.
2. bo nie wiedziala co oni chca wg jej zrobic. poza tym i tak by ja zabili
3. interesowala sie i nawet martwila, ale jennifer ja tylko zlala
4. bo chciala sama walczyc z jennifer bo wiedziala jak ja pokonac, poza tym to typowy ruch w filmach, jak rozdzielanie sie w obu przypadkach konczy sie zle
5. nie chciala to nie uciekla a zostala zlapana bo dala sie zlapac
6. miasto wciaz to przezywalo i szukalo mordercy, sledztwo bylo w toku
7. o wampirach nawet ie bylo mowy, a o demonach. gdy jego dziewczyna mu o tym powiedziala to on to po prostu zlal i nie uwierzyl jej, a ze jennifer byla atrakcyjna i okazywala zainteresowanie to z nia poszedl
film mial zamiar byc przerysowany i czarna komedia niz horrorem
pozdraiwam

efta18

Nie mogę się nadziwić jak duża ilość osób potraktowała ten film tak śmiertelnie poważnie. Postacie są głupie i postępują głupio, bo to w największym skrócie film o tym jak łatwo manipulować i być manipulowanym, szczególnie w relacjach seksualnych i szczególnie w młodym wieku. Nastolatkowie popełniają błędy i ponoszą za nie konsekwencje, w tym filmie ukazane w wyjątkowo przerysowany sposób jak zostanie złożonym w ofierze szatanowi. Gdyby nie te nielogiczności, które wymieniłeś, cały film nie miałby sensu, bo to w pewnym sensie go tworzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones