PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235793}

Zaczarowana

Enchanted
6,4 87 083
oceny
6,4 10 1 87083
6,2 11
ocen krytyków
Zaczarowana
powrót do forum filmu Zaczarowana

1/10

ocenił(a) film na 1

Poprostu to było tak głupie gdyby się dało to zaznaczyłabym jeszcze gorzej niż
nieporozumienie. Ten film był bardzo nudny. Noi co księżniczka se wyłazi z kanałów .

ocenił(a) film na 9
Senna_Bleach

na pewno "se wyłazi"

ocenił(a) film na 3
lijn

Okropnie przewidywalny. Miałam nadzieję, że pokażą więcej z życia księżniczki w wielkim mieście, a pokazali zwykły, przewidywalny romans. Morał? W życiu nie jest tak jak w bajce. Chociaż to prawda, to jednak film mi sie nie podobał, bo źle to pokazał.

ocenił(a) film na 1
lijn

no se wyłazi

ocenił(a) film na 1
lijn

Jak nie wiesz. To sobie zobacz ten FILM

Senna_Bleach

ludzie, to jest kino familijne, czyt dla dwunastolatek; miały być głębokie, egzystencjonalne przemyślenia oraz dramaty dorosłego życia?

ocenił(a) film na 9
Senna_Bleach

ide se obejrzeć.

Senna_Bleach

to był sarkazm tępaku na twój brak znajomości poprawnej wymowy hahahah ja pierdziele ale niektórzy ludzie piszą głupoty aż żal patrzyć

sandrusiek_vanillka

ja pierdziele, żal CZYTAĆ...

ocenił(a) film na 10
lijn

nie obrażajmy się po co?, nie każdemu się musi podobać ten film, bądź podobać!, ja nie mam 12 l. lecz dużo więcej i byłem filmem zachwycony!

ocenił(a) film na 9
Kamillu25

E! E! Ja tam nikogo nie obrażam:P

Senna_Bleach

A mi się strasznie podobał. Bardzo fajny . I do tego śmieszny. Dużo się uśmiałam. Byłam na tym w kinie z rodzicami ,ale w domu też dużo razy obejrzałam .

diana303

Mi też się podobał.I to bardzo.
Oglądałam chyba go...nawet nie pamiętam ile razy.O.o''

Omen_Girl

Mam podobnie: oglądałam wiele razy. Film wspaniały i bajkowy. Aż miło :)

ocenił(a) film na 10
diana303

beznnadziejny dubbing, film ffajny

ocenił(a) film na 9
Kamillu25

mi także się podobał. ;d

ocenił(a) film na 10
burok95

nie lubię dubbingu, stąd mój negatywny do niego stosunek!, film bez dubbingu jest lepszy!

Senna_Bleach

zastanawia mnie jak ktoś, kto bardzo wysoko ocenia filmy animowane typu "Zaplątani", może ocenić "Zaczarowaną" na jeden... wyczuwam trolla, albo czystą, przykro mi to mówić, głupotę. 1? Naprawdę 1 na 10? Za świetne animacje, dobrą muzykę i naprawdę ciekawą grę aktorską? Jeśli nie podoba ci się tylko to, że "wyłazi se z kanału", to...
Ten film miał być PRZESADZONĄ kwintesencją disneyowskiej bajki o księżniczce.
P.S. MNIE się podobał.
P.P.S. Ludzie którzy używają "żal" jako zaznaczania zniesmaczenia poziomem innej osoby, są równie nieinteligentni co osoba przez nich krytykowana.

ocenił(a) film na 8
irrronia

Zgadzam się z każdym słowem.

użytkownik usunięty
Senna_Bleach

No coż, a mi się tam podoba

ocenił(a) film na 8
Senna_Bleach

Hm.. a mi się podobał. Taki lekki film dobry na zakończenie dnia. Można się było trochę pośmiać, troszkę rozerwać, zapomnieć na chwilkę o swoich problemach i przenieść się do bajkowego świata. Ja oglądałam go z moim młodszym rodzeństwem w kinie (jak się dzieci uprą to nie ma zmiłuj ;p ), ale przypadł mi do gustu i chętnie go obejrzałam potem ponownie ;) Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Senna_Bleach

trolls gonna troll

Senna_Bleach

chała straszna. a polski dubbing irytowała mnie strasznie. był tak jazgotliwy, że ledwo rozróżniałam słowa.

ocenił(a) film na 8
igaanime

To trzeba było obejrzeć go z napisami tak jak ja to zrobiłam:) Brrr później jak obejrzałam w TV wersje z dubbingiem...nie to już nie to samo:/ Ogólnie film bardzo mi sie podobał:)

ocenił(a) film na 1
Senna_Bleach

Przepraszam jeżeli kogoś obraziłam. Po prostu chciałam opisać moje wrażenia po obejrzeniu tego filmu. Chyba każdy może raz w swoim życiu napisać "se"....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones