PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235793}

Zaczarowana

Enchanted
6,4 87 080
ocen
6,4 10 1 87080
6,2 11
ocen krytyków
Zaczarowana
powrót do forum filmu Zaczarowana

oglądając zwiastun opadła mi szczęka! w życiu nie widziałam niczego bardziej kiczowatego! koszmar po prostu! uciekać jak najdalej!

użytkownik usunięty
meliana_4

ja jak sie zwiastun zaczął to byłam w niebie bo od kilku lat czekam na fajną bajkę na styl tych z lat 90 a po 30 sekundach szczena mi opadała, zmarnować taki pomysł :( dlaczego już nie robią bajek jak np, herkules alladyn? ;(

ja miałam takie same odczucia: "HURRRRRA!! Nowa NORMALNIE narysowana bajka! JUPI itd." A potem kapucha, bo sie pojawili aktorzy :(( chociaż podoba mi sie motyw, jak Księżniczka zaczyna śpiewać w parku, a ten koleś mówi: "ok, już dobrze, tylko nie śpiewaj" XD (czy jakoś tak ;))

"zmarnować taki pomysł" - ale tutaj przeciez pomyslem jest akurat to, ze rysunkowa ksiezniczka przeniosla sie do realnego swiata...

kobiety_sa_z_marsa

Pomysł jest nawet całkiem zabawny. Nawidoczniej Disney chce parodiować samego siebie. Pachnie mi to trochę Shrekiem, ale może nie będzie to takie najgorsze. Na zwiastunie nie podobał mi się tylko dubbing. No i miejscami faktycznie było to trochę kiczowate, ale czy nie o to właśnie chodziło (jak z tej sekfencji animowanej)?

A i może jeśli odniesie sukces, to Disney wróci do klasycznej animacji, a do robionej komputerowo zostanie Pixar (bo Disney jakoś słabo sobie z tym radził).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones