PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633128}

Zauroczenie

Crush
5,7 10 576
ocen
5,7 10 1 10576
Zauroczenie
powrót do forum filmu Zauroczenie

element zaskoczenia? odwrócić kota ogonem!
Fatalne zauroczenie odcinek .... i ten nie wniósł niczego nowego do thrillerów traktujących o odrzuconej miłości,zazdrości,no i w końcu zemście. Nie wiem jak kto,ale nie poczułem doznań lękowych,ni osaczenia. Sarah Bolger od zawsze gra mi na nerwach,nie umiem na nią patrzeć,tak miałem też w serialowym Henryku VIII,gdzie zagrała wyrastającą "Krwawą Marię"
..ogólnie - ujdzie/10

ocenił(a) film na 7
adamxx68

Również nie poczułam lęku ani osaczenia, dzięki czemu film wydał mi się oryginalny. Twórcy nie próbowali na siłę wywołać dramaturgii czy horroru, świat przedstawiony wydaję się zupełnie typowy i normalny, w który zgrabnie wplata się osoba kompletnie od niego oderwana. Film wydaję mi się niezwykle pozytywny, choć też z początku liczyłam na coś innego. "Odwrócenie kota ogonem" rzeczywiście było dość niezgrabne, z tym się zgodzę, ale to nie dramat psychologiczny, tylko zwykły thriller.

ocenił(a) film na 4
SweetDeath

Musiałem przypomnieć sobie o czym był ten film,bo po tytule - zapomniałem... ale gdy zobaczyłem ten durny plakatospojler.... To raczej dowód na to,że nie oczarował mnie -bo nie został tam gdzieś w mojej pamięci.
Od thrillera,przynajmniej ja oczekuję czegoś więcej,nie wystarczy powielić wytarte schematy,powstawić aktorkę (wątpliwej urody) i dość mizernej gry aktorskiej,zabić parę osób i na koniec zadziwić widza (to prymitywne już dzisiaj kino).
Twoja ocena 7 byłaby dla mnie nie do zaakceptowania - po prostu miernota nie zasługuje na tak wysoką notę.
pozdrawiam
a.h

ocenił(a) film na 7
adamxx68

Ty masz w ocenie VHS na 10, dla mnie zaś to jest "miernota".
Nie oglądam zbyt dużo filmów tego rodzaju, możliwe więc że dlatego wydał mi się oryginalny, a uroda aktorów nie wydaję mi się mieć znaczenia, wszak tak jak życiu nie wszyscy w filmie muszą być najpiękniejszymi stworzeniami na świecie, ocenianie aktorów na podstawie wyglądu wydaję mi się strasznie płytkie.
Prymitywne? Hm, prymitywne wydają mi się horrory które mają jedynie wystraszyć i koniec. Film ma w sobie miło ukryty, romantyczny motyw który nie gryzie w oczy jak w typowych romansidłach ale delikatnie dopełnia historię.

No ale ludzie mają różne gusta, ty nie możesz oglądać tego filmu, ja wolała bym kuć beton własną czaszką zamiast jeszcze raz obejrzeć VHS :D
Ja również pozdrawiam.


ocenił(a) film na 4
SweetDeath

Tak,wiem,nie powinno się patrzeć na wygląd zewnętrzny,przyznaję się,wytknąłem to by miec jeden argument więcej,natomiast jeżeli już weszłaś na mój profil - zobaczyłaś,że nie ograniczam sie do jakiegos tam jednego gatunku,po prostu lubię innowacje,eksperymenty,zabawy konwencją,oryginalność w szerokim tego słowa rozumieniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones