PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633128}

Zauroczenie

Crush
5,7 10 576
ocen
5,7 10 1 10576
Zauroczenie
powrót do forum filmu Zauroczenie

ciesze się, że przed obejrzeniem filmu mu się nie przyjrzałam ;)

smerfetka

racja sam trailer też:)

ocenił(a) film na 3
smerfetka

Faktycznie, słuszna uwaga :) Dobrze, że obie brunetki ;)

smerfetka

Fakt, jak można taki spojler na plakacie zrobić:) Dobrze że też tego nie widziałem przed oglądaniem:)

ocenił(a) film na 9
smerfetka

dokładnie, też się plakatowi nie przyjrzałam i końcówka filmu była dla mnie zaskoczeniem :)

ocenił(a) film na 6
smerfetka

A ja dzięki tobie się niemu przyjrzałem.Wielkie dzięki!!!!!!!!

smerfetka

to nie wiem po co to piszesz chyba po to żeby innym oglądanie zepsuć,pomyśl zanim coś napiszesz,to nie boli

trollu80

Nikt ci nie kazał przyglądać się plakatowi po przeczytaniu mojego postu, moim zamysłem na pewno nie było popsucie komuś seansu... Raczej zwróceniem uwagi na bezsensowny spoiler. Już nie można niczego skomentować tutaj, rany...

ocenił(a) film na 7
smerfetka

Fakt jest taki, że masz rację i słusznie, że zwróciłaś na to uwagę. Przed obejrzeniem filmu zerknęłam na plakat. Podczas oglądania filmu myślałam, że nie udał im się photoshop, bo ta bohaterka wygląda tak staro, ale jakoś w połowie filmu coś mnie tknęło, że zapewne twórcy wymyślą zupełnie inne zakończenie, więc niejedna osoba domyśli się z samego filmu, że coś nie gra. Nie ma co się spinać jak trollu80. :))

smerfetka

koleżanko weź pod uwagę to Że ja plakat wcześniej widziałem zanim twój post zobaczyłem i tym postem zepsułaś mi filmik ale ok nieważne chciałem zwrócić twoją uwagę na to że tak się nie robi i do drugiej koleżanki bbinciplete-ja się wcale nie spinam,wyluzuj :)

smerfetka

a nawet jak już nie możesz wytrzymać i czujesz że musisz to napisać to pisze się SPOJLER przed postem to nie jest trudne,pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
smerfetka

Ja spojrzałem po poście, ale na szczęście przyjąłem raczej wersję, że tego gostka będzie chciała zadźgać, aniżeli to, że... właśnie ;)

ocenił(a) film na 5
smerfetka

A ja sie przyjrzałam a i tak nie skojarzylam faktow podczas ogladania,ale to moze dlatego ze pierwsza polowa filmu byla tak nudna iz myslalam ze zasne ;p ale za ta koncowke to dycha :D z tym ze pierwsza polowa na 1 to ile mam dac haha ?:D

smerfetka

dzięki za zj** mi filmu jeszcze przed obejrzeniem

dapo9

wie ktoś jak nazywa się piosenka która leci na początku filmu w momencie gdy ten pilkarz wchodzi do chaty na domowa impreze??
leci w tedy taki housowy ( chyba ) kawałek??

będe wdzieczny

rooney882

Parachute Youth - Can't Get Better Than This http://www.youtube.com/watch?v=sORUA6DzxZs

irlanti

juz znalazłem sam ale dzięki :-)

ocenił(a) film na 6
smerfetka

bo pewnie takiego ani nie bedzie.. jestem w polowie filmu

ocenił(a) film na 7
smerfetka

przez Was spojrzałam na plakat i też miałam zepsuty film, dzięki

ocenił(a) film na 6
CzarnaKrwinka

Głupotą ludzką jest przeczytać komentarz na temat tego, że plakat to już sam w sobie spoiler a następnie spoglądanie z uwagę na plakat :) Za zepsucie filmu nie można winić smerfetki, że zwróciła na to uwagę, a na własne zachowanie.
Ja spojrzałem na plakat, oczywiście przyciągnał mnie on, ale nie spoglądałem na bohaterki, ani kto tak dokładnie jest, przeczytałem ten post i gdybym zrobił JAK TY wracając do plakatu po rzeczytaniu postu też bym sobie zepsuł film, na szczęście ja <w przeciwieństwie do niektórych> umiem powstrzymać ciekawość:)

ocenił(a) film na 7
kowal1528

ja jestem ciekawa i takto cały film bym rozmyślała o co chodzi.. powinno się tytułować takie posty SPOILER...

ocenił(a) film na 6
CzarnaKrwinka

Za ciekawość się płaci, skoto to TY jesteś ciekawa to nie wiń kogoś za swoje błędy :) To że zmarnowałaś sobie film możesz winić tlyko siebie.

ocenił(a) film na 6
smerfetka

Widzę, ze nieźle Cie tu zbluzgali, za sami sobie winni, że po przeczytaniu komentarza nie mogą wytrzymać i wracają na górę strony i spoglądają z uwagą na plakat :)

Ja właśnie dzięki Tobie nie przyglądałem się z uwagą plakatowi, tylko kątem oka, przeczytałem post i włączyłem film^^

kowal1528

No właśnie, nie moja wina haha ;)

ocenił(a) film na 7
kowal1528

ja nikogo nie zbluzgałam, ale lepiej się zastanowić co się pisze i tyle :)

ocenił(a) film na 6
CzarnaKrwinka

Moim zdaniem zachowała się bardzo dobrze, zwróciła uwagę na coś, co psuje filmu. I ostrzegła innych że plakat jest spoilerem, dzieki temu ludzie przeczytając posta <w wiekszości jak widzimy> nie bedą przyglądać się plakatowi :P jak dla mnie wzorowe zachowanie:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones