film

Kocur

Cat Chaser
1989

1h 30m
5,3 84  oceny
5,3 10 1 84
Były żołnierz George Moran (Peter Weller) wiedzie spokojne, aczkolwiek dość nędzne życie na Florydzie jako właściciel hotelu "Pod palmami". Nocą dręczą go koszmary sprzed... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Thriller
Kocur

reżyseria Abel Ferrara

scenariusz James Borrelli

produkcja USA

premiera

Nowość

Były żołnierz George Moran (Peter Weller) wiedzie spokojne, aczkolwiek dość nędzne życie na Florydzie jako właściciel hotelu "Pod palmami". Nocą dręczą go koszmary sprzed lat, gdy jako żołnierz amerykański stacjonował na San Domingo. Pewnego dnia niespodzianie odwiedza go dawna miłość, piękna Mary, obecnie kochanka szefa tajnej policji na wyspie. Osobista nienawiść George'a do policjanta przekształca się w prywatną wojnę.

premiera 20 października 1989 (Światowa)

studio Vestron Pictures / Whiskers Productions Inc.

tytuł oryg. Cat Chaser

inne tytuły więcej

Film kręcono w Laguna Beach (Kalifornia, USA), Miami Beach (Floryda, USA) i w San Juan (Portoryko).
Film nakręcono w listopadzie roku 1988.
TOP filmy z roku...
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • Zobacz wszystkie lata
Filmy dostępne na...
  • NETFLIX
  • MAX
  • DISNEY
  • AMAZON
  • CANAL_PLUS_MANUAL
  • SKYSHOWTIME
  • Zobacz wszystkie VOD
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Tego filmu nie da się skomentować inaczej niż niezgodnie z regulaminem. Chociaż są ludzie, co lubią strzelaninę, długie nogi i walizki z pieniędzmi, bo tak naprawdę o nic więcej w tym filmie nie chodzi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem