Witam. Dzisiaj zobaczyłem najnowszą część bajki przygodowej z serii "Artur i Minimki", filmu
obrazowanego na podstawie książki. Zastanawiam się czy będą kolejne części? Szperałem
trochę i nie wyszperałem nic poza tym, że autor książek o tym samym tytule napisał
dotychczas 4 książki. Jeśli ktoś słyszał jakieś plotki czy oczywiste fakty na temat
kolejnej(nych) części filmu będę rad jeśli odpowiedzi znajdą się pod moim postem.
Z góry dziękuję.

xeo604

Witam. Myślę, że wyjdzie napewno jeszcze więcej niż jedna część oprócz poprzednich trzech.
Film znakomity i godny uwagi. Myślę, że niedługo można się spodziewać czwartej części.

jankowalskirb

no właśnie czy już wiadomo kiedy?

xeo604

mam nadzieję, że wyjdą jeszcze inne części i, w którejś z nich to Selenia "przejdzie" do świata Artura.. to by się oglądało ;DD

klaudiab96_filmaniak

nie wiem, czy ktoś oprócz mnie chodzi na tym forum, ale ten film obejrzałem stosunkowo nie dawno, musi być 4 część bo nie wyrobie :F
mam jeszcze pytanko
czy jest coś takiego jak strona główna artur i minimki?
bo jak będą wiedzieć, że to się dobrze sprzedaje, dadzą następną część, tak samo z gwiezdnymi wojnami, miała być Trylogia :D a jest 6 filmów

Artur_minimek

witam, chciałbym się zapytać czy wiecie coś nowego o 4 części Artura i Minimków bo dawno nikt nic nie pisał proszę was o odpowiedz bo strasznie lubię ten film i chciałbym żeby była kolejna część, pozdrawiam :)

MrsTracer

Wiesz z tego co wyszperałam z netu to Artur i Minimki i Artur i #Zakazane Miasto# (Książka z której jeszcze nie zrobiono filmu) to jedna część. Naprawdę to są 4 książki. Więc nie wiem czy będzie kolejna część. Ale też strasznie lubię tę bajkę ;D

Natalia_555

No niestety nie będzie ☹️

użytkownik usunięty
xeo604

nie będzie 4 części ponieważ :
- Luc Besson powiedział że to trylogia ,
- na plakacie z 3 części pisało że to finał przygody ,
- gdyby wyszła 4 część Artur miał by 16 lub 15 lat ,
- książki "Artur i minimki" i "Artur i zakazane miasto" w filmie zostały połączone w pierwszej części.

No i nadzieja prysła... :p

SebaZiel

i najwyraźniej nie będzie :'(

kama03022003

Witam. Po latach artur i minimki niebył kontynułowany a więc ja stworze artur i minimki 4 a nazwę poznacie niedługo ponieważ wyjdzie film w 2022 i wszystko się pojawi od nowa. Nowa generacja. Nowe wszystko i to bendzie się dziać kilka lat po 3 części więc uratuje ten film

Marcin_film_2006

No niestety nie będzie ☹️ jak stworzysz to cię uwielbiam ale wątpię :/

SebaZiel

No niestety nie będzie ☹️

Proks_10

Dzień dobry mam dobre wieści nowy film o Arturze wyjdzie tylko że jako horror

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones