Szukam filmu ( najprawdopodobniej japoński ) o tytule przetłumaczonym na polski jako "Dynamiczne pięści mistrzyni karate"> Film jest podobno super i chciałbym go obejrzeć..Za podanie oryginalnego tytuły lub jakiejś ściezki dostępu do tego filmu dziękuje

trabanciarz

Również poszukuję tego filmu.Ja znam go z tytułu:

DYNAMICZNE CIOSY MISTRZYNI KARATE

Również z góry dziękuję za podanie linków do tego filmu.BARDZO go poszukuję.....

przemcio_s

Widziałem ten film około roku 1980-ego na konfrontacjach filmowych w kinie Kosmos w Katowicach.Wywarł na mnie olbrzymie wrażenie.Chciałbym również obejrzeć go jeszcze raz i skonfrontować z obecnymi produkcjami tego typu ale nie mogę go nigdzie znaleźć.Dlaczego nie wszedł na nasze ekrany ? Pewnie winny temu zamordyzm komunistyczny. Film był wyświetlany pod tytułem -Dynamiczne ciosy mistrzyni karate-i z tego co pamiętam sceny walk były fantastyczne na tyle że po filmie długo o niczym innym nie rozmawialiśmy z kolegami tylko o nim właśnie.Pomocą do znaleźienia go może być to że na tych konfrontacjach był wyswietlany również- Amadeusz - i -Ballada o narajamie- z poważaniem Cezary.

przemcio_s

po angielsku tutaj b_m_w1964

trabanciarz

Film nosi angielską nazwę Dragon Princess, występują tam Sonny Chiba i Etsuko Shihomi. Tyle wiem. :)

zeedo

Ja też właśnie poluję na ten film. Mój ojciec mi mówił, że w latach 80-tych to był ostry hicior i bardzo chętnie bym sobie go obejrzał :)
Tym bardziej, że kocham dżapońskie nawalanki :D
Jak znajdę jakieś namiary to napiszę :)

Badorro

Boże widziałem ostatnio ten film straszny gniot. Nie polecam.

trabanciarz

ja moge dac linki wystarczy napisac na gg 2353273

trabanciarz

Siemka to znow ja daje juz tutaj link wszelkie podziekowania kierowac pod moje gg podane wyzej <<<<< http://www.megaupload.com/?d=32KZR11D >>>>>

trabanciarz

Super to on był jak nic innego w kinach nie można było obejrzeć w latach 80,no i super dla nastolatków z tamtego okresu;)Ale nie sądzę żeby teraz się ten film spodobał.
Żaden film karate z tego okresu nie przebije Wejścia smoka.

http://www.imdb.com/title/tt0165256/

trabanciarz

Tutaj po angielsku b_m_w1964

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones