Cześć.
Mam problem. Poszukuję filmu z lat 80/90 opowiadającym o miłości. Mówi też o nauce tańca - Salsy. Pamiętam, że zakochani tańczyli na bilboardzie, którego tłem była plaża. Jako podkłady muzyczne leciały tam piosenki "Margarita" i "Puerto Rico" (nie wiem czy są to ich tytuły). Nie wiem niestety jaki film nosił tytuł i jacy grali w nim aktorzy. Wiem jedynie, że był świetny. ; ) Pamięta ktoś może coś takiego? Podpowiecie nazwę? Proszę.

yumi_yumi

Może to:
http://www.filmweb.pl/f32873/Bo+do+salsy+trzeba+dwojga,2001
Tylko, że to dosyć nowa produkcja

de_Franco

Ten film już widziałam i to nie jego szukam. ; (

yumi_yumi

wydaje mi sie że film który szukasz to Dirty Dancing

optimusprime

Niestety nie. To jest taki film, który ma całkiem nieznanych nikomu aktorów i reżysera. Nawet moja mama niewie jak się nazywają, chociaż bardzo go lubi.

yumi_yumi

film którego szukasz to Salsa: The Motion Picture (1988)
polecam

vabbi18

Przepraszam, że tak późno odpisuję. Bardzo, bardzo dziękuję. O to mi właśnie chodziło ; *

yumi_yumi

Czy miałby ktoś może ten film. Szukałam już wszędzie, ale nie mogę znaleźć. A jak już coś było to jak pobrałam to nie mogłam rozpakować. Niech mi ktoś pomoże. Błagam <prosi>

yumi_yumi

Ja mam ten film w orginale ale w wersji angielskiej bo w Polsce był niedostępny wiec go sobie sprowadziłam z amazon.com :)

yumi_yumi

Witam, ten film znajduje się na ekino, pt." Salsa". :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones