poszukuje jakiś na prawde straszych horrorów, by dziewczyny wręcz umierały ze strachu... :P najlepiej jakby nie były o wampirach i wilkołakach, ale jak są porządne to mogą być :) aaa... i mogą być też "klasyki" :)

kooki

No to może Ring I,albo Silent Hill, albo Klątwa? a z klasyki to może Koszmar z ulicy wiązów? Chociaż nie wiem czy będą sikały ze strachu, to jest sprawa indywidualna kto czego się boi.

sylwia_86

Blair Witch - ale należy ten film oglądać w nocy (najlepiej w samotności)

sylwia_86

a który "Koszmar z ulicy wiązów" jest najlepszy? :) bo wszystki nie uda mi się zdobyć... tak samo "Halloween" jaka część wydaje się dla was najlepsza? :) a co sądzicie o "Piątku trzynastego"?

dzięki za polecienie Blair Witch Project oglądałem i jest na prawde niezły :)

kooki

"Poltergeist", "Yu-On", "Blair Witch Project"...zresztą efekt zależy, też trochę od IQ tych dziewczyn...

Deix_z_gwiazdkom

the ting zarombisty hilm polecaam lub tesz pod nazwą coś

kooki

czy "koszmar..." można uznać za klasyk? chyba nie choć filmy z tej serii bardzo mi sie podobają podobnie jak serie "piątku 13" czy "halloween". mimo to klasykami bym ich nie nazwał, klasyk to dla mnie np. "lśnienie"

Leon_B_Fink

Droga bez Powrotu - najlepszy horror który ostatnio oglądałem. horror z tych brutalniejszych, ale nie przesadzony ;)

Leon_B_Fink

"Koszmar z ulicy wiązów" można nazwać klasykiem, ale zależy, którą część oglądamy. Bo tej z 2010r. nie nazwiemy klasykiem ale tę starszą i podobno straszniejsza owszem. co do reszty filmów... nie oglądałam ale skoro dużo osób poleca "Piątek trzynastego"... Chętnie obejrzę.

kooki

Teraz trudno o dobry horror,ale jako dziecko bardzo bałam się Laleczki Chucky :-) Jak klasyka to tylko Hitchcock (PSYCHOZA). Czytałam,że "Piła 3" jest drastyczna i ludzie mdleją na projekcjach.Ciekawe tylko czy z nudów czy faktycznie z przerażenia?Mogę jeszcze polecić HELLRAISER'A z 1987.

kooki

najlepszy horror ktory ogladalem to ,,the shutter" -(widmo) i blair;)

kooki

Polecam ci osobiście klasyke jak np: "Koszmar z ulicy wiązów " trylogia , "Halloween trylogia". I oczywiście nowe horrory takie jak Silent Hill , Teksańska masakra piłą mechaniczną :)

kooki

Oczywiście Piła I,II, dziewczyny "uwielbiają" odcinane kończyny,ponadto Noc Żywych Trupów. Można także oglądnąć coś psychologicznego, niekoniecznie strasznego np. Siedem, Kolekcjoner czy Milczenie owiec

kooki

Polecam Silent Hill, The SAW III, Chainsaw Massacre the Beginning, Blair Witch Project. Pozdrowienia

kooki

Może obejrzcie "To" na podstawie Stephena Kinga albo cmętarz dla zwierzaków albo też "Lśnienie", ale nie te Kubricka.

kooki

Dolina cieni też była straszna choć nie epatowała latającymi kończynami, no i Dogsoldiers, przez innych wzgardzony, ale mnie się podobał.

kejtnova

A jak nie masz żadnego to puść "Szczęki", te Spielberga, zawsze działają.

kooki

No to tak sporo mam tych strasznych:
1.Child's play 1,2,3
2.Pet Sematary
3.It
4.Hellraiser
5.Halloween
6.People Under the Stairs
7.Blair Witch Project
8.Czarnoksiężnik
9.Drabina Jakubowa
10.Egzorcysta
11.Funny Games
12.Lśnienie
13.Martwe zło
14.Pan Frost
I wiele innych ale mi się nie chce przypominać sory że nie wszystkie to horrory




Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones