Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Męska produkcja?

użytkownik usunięty

Miała być najbardziej męska produkcja więc co tu robią gimbusowe produkcje pokroju "Szybcy i Wściekli 8", "Mroczna Wieża" czy "Król Artur"?

Reszta to typowe blockbustery dla gimbusow. Szybcy i wściekli są tego wybitnym przykładem.

... to dla czego na liście są same filmy dla dzieci i młodzieży???
"Męski" film to "Dark River" a nie jakieś bzdety o superbohaterach albo samochodach latających na podtlenku azotu.
Co z tego ze nie był w polsce w dystrybucji oficjalnej?
Z całego zestawu to chyba jedynie Dunkierka może się załapać do kategorii...

Reszta to typowe blockbustery dla gimbusow. Szybcy i wściekli są tego wybitnym przykładem.

Chcialem wybrac Logana ale przypomniala mi sie walka z mlotem w 1 odcinku Punishera i to przewazylo. Czysty testosteron :D

Wind River oczywiście. Nawet kobiece role w tej produkcji miały "większe kokones " od większości bohaterów wyżej proponowanych filmów do głosowania.

Dlaczego te filmy, ktorych wiekszosc oglądałam, są uznane za męskie? Dla mnie to idiotyczny podział. No ale... widać nadal żyjemy w średniowieczu z kurczowym podziałem na męskie i żeńskie.

Cóż. Zagłosuje, mimo że jestem kobietą ;] A co!


Edit: Haha Logan! TO był super film, ale w życiu nie nazwałabym go męskim. Ktoś...

więcej

Zróbcie więcej opcji głosów,bo czasami ciężko w tych ankietach wybrać jeden tytuł :/ Postawiłem ostatecznie na Punishera,ale prawde mówiąc Logan czy Tabu też zasługują na głos ;)

The Punisher to zdecydowanie najbardziej męska produkcja zeszłego roku. Bardzo polecam ten serial wszystkim fanom dobrych historii.

... to obecność na tej liście takich pozycji jak "Jak dogryźć mafii" albo nowy XxX to jakiś kiepski żart.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones