Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

A Gdzie najnowszy CoD ?

Misja snajperska - niezapomniane przeżycie.

Generalnie można podzielić serię Call of Duty na dwa etapy: II wojna światowa i reszta.
Jeśli chodzi o realia rozgrywki w II wojnie, to jak dla mnie wygrywa "jedynka" z (obowiązkowo!) dodatkiem United Offensive.
Jeśli chodzi o resztę, to Black Ops za tryb Zombie (w drugim BO jest lepszy, ale multi zwykłe to istna...

Dobra, wątpię, by ktoś uważał to za najlepszą część, ale z samej przyzwoitości powinien się tu znaleźć. ;/

Większość się zachwyca nad 2 a ja nie wiem czemu, ale nie przeszedłem kampanii nawet do końca, to samo się tyczy reszty części oprócz mw, za to 1 to przeszedłem chyba z 10 razy wraz z dodatkiem UO, który jest najlepszą częścią, ciul z tym, że to dodatek do 1, ja to traktuję jako
oddzielną część, i te miliony godzin...

więcej

Modern Warfare 2 miało bez wątpienia najciekawszą fabułę, postacie, rewelacyjne, klimatyczne misje i emocjonujące
zwroty akcji.

Ale o świetnej fabule możemy tez mówić w przypadku Black Ops - mroczna historia z czasów zimnej wojny i postacie takie
jak Krawczenko - majstersztyk.

Mimo wszystko wygrywa MW2 - za...

więcej

Jedynka była świetna i postawiła podwaliny pod wyśmienitą dwójką, na którą oddaję swój głos. Obie te gry to moje ulubione strzelanki. Modern Warfare już mi się tak nie podobał, więc
dałem sobie spokój z kolejnymi częściami, które zrobiły z serii grową telenowelę.

Ja głosuję na MW2, a oceniam wyłącznie pod kątem singla, przy czym z CoD 4 wygrywa tylko minimalnie (ta legendarna już
dziś misja w Prypeci!!). Zachowało genialny klimat pierwszego "Modern'a" dorzucając epicki wręcz rozmach niektórych scen
i absolutnie rewelacyjne misje operatorów SAS. Wielki plus za postacie,...

Pierwowzór jest najlepszy, bo w przeciwieństwie do jego kontynuacji z serii drugowojennych, MW czy Black Ops, ma duszę, czyli to, czego inne gry z
tej serii nie mają. Niepowtarzalny klimat II wojny światowej, okraszony wspaniałą muzyką, dziesiątkami niezapomnianych misji, postaciami, które nie
ginęły w dramatyczny...

więcej

Grałem we wszystkie części poza Call of Duty 3. Black Ops 2 był najgorszy, bo historyjka z przyszłości przypominała G.I. Joe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones