I co sądzicie o nominacjach? szok że film Drive nie dostał nom za muzyke

mania604

ja trzymam kciuki za kate winslet i meryl streep

matejko900_filmweb

Meryl Streep i Ryan Gosling

matejko900_filmweb

MERYL STREEP :) <3

użytkownik usunięty
mania604

szok że Drzewo życia nic nie dostanie.

Dokładnie... ogolnie cieżko stwierdzić,które filmy zasługują na globa poniewaz dopiero bedą miały swoje premiery w przyszłym roku....może z oskarami bedzie inaczej..może bedą inne nominacje..

mania604

Na pewno pojawią się jakieś nowe nominacje na Oscary. Tak było przynajmniej dotychczas.

Pif_Paf

A ktos wie gdzie będzie można zobaczyć w TV?

ABunty

Na pewno w necie można na żywo oglądać,ale czy w tv? Chyba też

Pif_Paf

Transmisja na żywo będzie prawdopodobnie na HBO jak poprzednio, ale pewnie późno w nocy!

Żaden szok, badziewne dziełko.

użytkownik usunięty
nikike

Współczuje jeśli nie zrozumiałeś dzieła Malika. Tak to jest, że w przetłoku komercyjnych historyjek filmy, w których trzeba ruszyć głową są krytykowane. Nie dziwi wtedy, że by przekonać się o jakości filmu trzeba przeczytać oceny krytyków, kogoś kto zna się na kinie, nie opinie takie jak wyżej. Poza tym, by nie docenić zdjęć "Drzewa Życia" trzeba już na prawdę być ignorantem.

Zdjęcia, może muzyka, tyle. Niczym mnie przejął, nic ciekawego mi nie pokazał, wynudziłem się przez dwie i pół godziny. Mogłem się tylko zaśmiać z zażenowania.

mania604

Wie ktoś na jakiej stacji w USA leci ta gala?
Trzymam kciuki za Korzeniowskiego, Winslet i Evan Rachel Wood ; )

rox16

Na CNN czy BBC pokazują na żywo galę rozdania Złotych Globów ?

mania604

Oby wygrała Tilda Swinton lub Viola Davis ;)

A film ? Najlepiej "Służące", "The Artist".

Mam nadzieję, iż w nominacjach do Oscara dla najlepszego filmu wrzucą "Musimy porozmawiać o Kevinie" - to naprawdę znakomity film !

mania604

a widzieliście konkurs hbo na ich stronie? może warto pobawić się w kasandrę i spróbować wytypować zwycięzców :)? a palce zaciśnięta za kate winslet :)

mania604

DiCaprio, Dujardin, Streep, Williams, Brooks, Chastain - taki zestaw aktorów podpowiada mi rozum, serce trochę inaczej.
Jeżeli chodzi o film, mam nadzieję że wygra "War Horse" albo "Hugo", ale zapewne zwycięzcą będzie "The Help". Komedia/Musical - na 100% "The Artist".

nikike

Naszła mi myśl, że za komedię może wygrać 50/50, kto wie... Byłby niezły szok.

nikike

Trzy trafienia jeżeli chodzi o aktorów, nieźle.

użytkownik usunięty
mania604

oby Williams dostała.

No i dostała, zasłużyła sobie zapewne.

użytkownik usunięty
nikike

teraz jeszcze Oscar by się przydał do kolekcji!

To już będzie bardzo ciężko - jest Swilton, Streep, Davis. Nominację dostanie, ale praktycznie nie ma szans na nagrodę. Chociaż po tym Globie dla Clooneya i Spadkobierców, to już chyba nic mnie nie zaskoczy.

użytkownik usunięty
nikike

teraz, kiedy była w kompletnie innej kategorii miała większe szanse, chyba największe ze wszystkich i tak o to się stało - dzięki Bogu, wygrała Złotego Globa. ale w Oscarach będzie miała gorzej. nie zdziwię się, a jestem bardzo skłonna do wersji, w której wygrywa Glenn Close za Alberta Nobbsa. Streep ma już dwa, cały czas jakieś nowe nominacje od Akademii, więc będą mieli dać jej jeszcze szansę na 3, albo sobie odpuszczą, bo uznają, że już jej starczy. Michelle jest młoda, będzie miała jeszcze wiele lat, żeby statuetkę zdobyć, a Glenn Close - no cóż, nie wiem czy będą mieli jeszcze szansę ją chociaż nominować, a ma już kilka nominacji na koncie, więc będą chcieli się zrehabilitować.

mania604

Oby Tilda Swinton, DiCaprio, Dujardin i Winslet dostali nagrody... A z filmów : Służące i The Artist.
Z seriali : Zakazane imperium i Glee - chociaż obawiam się, że zgarnie nagrodę Modern Family ;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones