Hej poszukuję filmów w których głównym punktem są narkotyki. I nie wyjeżdżajcie mi z "Requiem dla snu", albo z "dziećmi z dworca zoo" bo to kazdy zna :P

Solje

A pamiętacie może film, gdzie w jednej scenie młoda dziewczyna znajduje swoje martwe dziecko (niemowlaka) w łóżeczku po kilku dniowym ćpaniu wraz ze znajomymi? Leciał kiedyś na TV4

doctorley

Chyba "Trainspotting"

Solje

O dziękuję, dokładnie o ten film mi chodziło :)

doctorley

Film "Candy" z Heath'em Ledger'em Piękny dramat. Polecam!
http://www.filmweb.pl/film/Candy-2006-190369

stifler99

Z takich starych PRL-owskich (mają swój klimat) :
- Czas dojrzewania (1984)
- ... jestem przeciw (1985)
- Pantarej (1987)

krzys133

Trochę odkopuje, ale fajny też jest ten...
http://www.filmweb.pl/film/Reguły+kłamstwa-2006-354863

Jedras992

a zna ktos moze film gdzie kobieta sprzedaje tabletki extasi, robi to dla kogos jako uregulowanie dlugu. jej kolega jedna bierze i odlatuje:-P jest tez scena gdzie koles i 2 typiary. pala marihuane i podpalaja przypadkiem mieszkanie... ogladalem to kiedys od polowyprzypadkiem ale nie pamietam tytulu.. jak ktos cos wie to pisac...

szogun559

GO rez. Doug Liman

MAKARON

Witam,
a czy kojarzy może ktoś film, nie wiele pamiętam, ale ogólnie akcja rozgrywa się chyba w Meksyku i ludziska walczą o terytorium do handlu. Na pewno kończy się tak, że grupa dzieciaków z dzielnicy , mają po około 12 lat, dostaje od jednego z handlarzy broń i zabijają jednego z głównych dilerów. Wiem, kiepskie info, ale może ktoś coś kojarzy. Z góry dziękuję. PS. Tam chyba było coś o braciach, którzy razem dorastają czy kolegach i tylko w narkotykach widzą szanse na dobry zarobek.

Wredniaczka

nie chodzi Ci czasem o MIASTO BOGA?

MAKARON

O właśnie! Bardzo dziękuję.

Wredniaczka

Las Vegas Parano

doctorley

trainspotting

YOUR_FAVOURITE_UNCLE

Uliczne psy http://www.filmweb.pl/film/Uliczne+psy-2000-171439

YOUR_FAVOURITE_UNCLE

Polecam jeszcze Twelve, Hell, Dom Chłopców.

alisondrake

dzięki za wygrzebanie tematu :)
aż ciężko uwierzyć że minęło już ponad 5 lat od założenia tematu...

YOUR_FAVOURITE_UNCLE

Witam, mam prosbe moze ktos zna tytul filmu, pamietam jedna akcje. W sklepie byla
jakas laska z ziomkami ogolnie jakies zbiry i ta laska zastrzelila goscia co stal na kasie
i nagle wszedl policjant do srodka i chyba ta wlasnie laska wskoczyla za kase ze niby ona tam obsluguje kojarze ze ta krew zaczela wyplywac spod lady, pozniej pamietam jeszcze scene jak akcja sie dziala u jakiegos rastamana co mial na chacie takie duze topy zielonego i chyba jarali tam, pokrecony film ogolnie, dzieki za pomoc jak cos, pozdro...

YOUR_FAVOURITE_UNCLE

Ja ze swojej strony polecam:
Czwartek / Thursday (1998)
Berlin Calling (2008)

YOUR_FAVOURITE_UNCLE

http://www.filmweb.pl/film/Blow-2001-4258
http://www.filmweb.pl/film/El+Padrino-2004-34790

YOUR_FAVOURITE_UNCLE

Oglądalam kiedyś świetny polski film, ale niestety nie pamiętam tytułu. Utkwiła mi scena, w której naćpana już dilerka sprzedaje swój towar. Jest taka obojętna na wszystko aż podchodzi do niej mała dziewczynka i prosi o działkę. I wtedy ta dilerka się jakby "przebudza", widać takie przerażenie na jej twarzy. Ten film powstał z 20 lat temu. Może ktoś kojarzy tą scene?

Czarna_stokrotka

pomozecie ? . Film jest z przed 2, 3 lat . amerykanski , angielski albo francuski . Byla taka scena ze koles wciagnal kreske z reki ( miejscy pomiedzy duzym palcem a wskazujacym ) byly tez dwie przyjaciolki ktore razem uprawialy seks jak ich partnerzy wyszli z domu . kojarzy ktos ? bardzo bym prosila o odpowiedzi

xxClaudCaxx

Zaintrygował mnie Twój post. Powinno być więcej filmów z gatunku: seks + narkotyki. ;] Reykjavik 101 wpisuje się w ten opis, ale nie w rok i produkcję. :) Chyba wiem, o jaki film Ci chodzi, ale nie potrafię sobie przypomnieć...dziury w głowie. ;/ W Spun możliwe, że był taki motyw...

YOUR_FAVOURITE_UNCLE

twelve/odlot

mateczek

nie to nie ten ale tez fajny ;)

YOUR_FAVOURITE_UNCLE

hey szukam filmu ogladalam go 3 albo 4 lata temu o chlopaku który zazywa narkotyk to chyba jakas mieszanka po ktorej nie jest soba zabija ludzi odbiega od rzeczywistosci nagrywa swoje zachowanie po narkotyku. Byla taka sytuacja kiedy dusil swoja ofiare dziewczyne u siebie w lazience podczas kiedy przyszla do niego dziewczyna. uwiodł nastolatke ktorej sprzedawczyni nie chciala sprzedac alkoholu po czym zgwalcil ja i zabil... na koniec sam popelnil samobójstwo bo nie chcial skrzywidzic swojej dziewczyny

YOUR_FAVOURITE_UNCLE

Szukam i szukam jednego tytulu. Jedyne co mi wiadomo, to ze jest to dokument o zyciu narkomanow, krecony przez jakiegos znanego kolesia, ktory potem próbujac dragów sam staje sie narkomanem. Potem nakrecono dokument o nim, przez to, ze on sam jakby w to wpadl. brzmi zagmatwanie i niezrozumiale ale tak mi zostalo opowiedziane gdzies na imprezie i teraz bardzo chcialbym to zobaczyc, moze ktos kojarzy :D

prostowpaski

Może ten " Że życie ma sens "

prostowpaski

może chodzi o cezarego ciszewskiego. "wolnośc jest darem boga". cos słyszałem o takiej sytuacji i tylko ten jeden koleś przychodzi mi do głowy.

YOUR_FAVOURITE_UNCLE

My own private Idaho... choć nie wiem czy to temat przewodni :)

YOUR_FAVOURITE_UNCLE

A kojarzy ktoś film w którym był facet który szukał swojej siostry bodajże, albo dziewczyny.... (prędzej to pierwsze) a może to chodziło o śmierć tej siostry... w każdym razie trafił do jakiegoś klubu w którym ćpiania było co nie miara, on wkręcił się trochę w to towarzystwo i był Chemik - chyba najbardziej charakterystyczna postać która tam występowała (przynajmniej mi utkwiła w pamięci) on robił jakieś mega narkotyki, taki śmieszny gość z straszną manią na punkcie chemi... Film leciał kilka lat temu na TVP chyba, w każdym razie totalnie nie pamiętam tytułu,a że oglądałam go nie do końca świadomo to nie mogę sobie przypomnieć w ogóle konkretniejszego zarysu. Będę bardzo wdzięczna za jakieś tytuł które mogą się wam kojarzyć ((:

YOUR_FAVOURITE_UNCLE

kokainowi kowboje

YOUR_FAVOURITE_UNCLE

to nie jest film ale teledysk.
necro - i need drugs. poszukaj jeszcze behind the scenes i need drugs. zero ściemy, prawdziwe ujęcia.

YOUR_FAVOURITE_UNCLE

Polecam "Powrót do raju": http://www.filmweb.pl/film/Powr%C3%B3t+do+raju-1998-929

YOUR_FAVOURITE_UNCLE

Temat narkotyków jest też w "Half Nelson" z Ryanem Goslingiem

Solje

Nie wiem czy ktoś to już tutaj wymieniał - The Wackness z 2008 roku

Solje

No i Wasted (pol. Ćpuny).

YOUR_FAVOURITE_UNCLE

Witam serdecznie, poszukuje filmu - mianowicie:
Dystrybucja marihuany<<<<
Film opowiada o dwóch przyjaciołach (Jeden to żołnierz, wrócił z wojny, charakter bardzo wybuchowy i stanowczy mężczyzna, z kolei drugi to taki ala naukowiec, skończył szkołę). Obydwoje mają plan by sadzić krzaki, i z tego się utrzymują. Mają jedną kobietę którą dymają. Taka blondynka. Ten zolnierz na ostro a ten naukowiec tak zmyslowo. I dlatego sie dopełniają i w ogole jest zajebiście. Jest przedstawiona retrospekcja bo pierwsze chwile filmu to morze i plaża gdzie idzie ta wlasnie ich kobieta i dopiero pozniej jest przedstawiona cała historia.
DZIĘKI !!!!!!!!!!! :))))

cocaineee8

savages O. Stone'a?

MAKARON

Odświeżam temat bo szukam i szukam
szukam takiego filmu: Wszystko się dzieje w USA
Jakiś biały chłopak zostaje porwany (lub ucieka z domu) przez czarnoskórego handlarza prochów
On i kilku chłopaków muszą dla niego pracowac
Pamiętam jak pewnego razu matka rozpoznaje go na ulicy
Jak wychodzą z stacji metra na widok gliniarza bandzior kładzie jemu i jakiemuś czarnoskóremi chłopakowi ręce na karku
Potem matka białego chłopaka podbiega do tego czarnego gliarza i zdaje mu relacje
Czarny gliniarz rusza w pościg za handlarzem który potem zoste zastrzelony.
Czarny chłopaczek przegląda kontakty swojego bossa i pyta się tego białego:Będziesz dalej rozprowadzał prochy bo ja tak znam już jego kontakty.

giovanni50

Szukam filmu angielskiego fabuła o handlu ekstazami gdzie 2 młodych handluje i problem zaczyna sie kiedy dowiadują sie ze te ekstazy są tak moce ze giną po nich ludzie

YOUR_FAVOURITE_UNCLE

Narkomani z alem pacino

YOUR_FAVOURITE_UNCLE

nie moje dziecko,nocne graffiti

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones