Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Szukam tytułu filmu, który obejrzałem parę lat temu na kanale zone europa, bądź jego poprzedniku.
Film brytyjski, rok produkcji gdzieś 1998-2004.
Dwudziestoparoletni bohater przyjezdza na prowincję do posiadłości z zamkiem, w której mieści się specyficzne sanotorium. Ośrodek ten prowadzi demoniczna ciotka (?)...

Siemanko, szukam tak strasznego horroru, żeby bać się w nocy pójść do łazienki.

amerykańska komedia, uczniowie szkoły średniej grają w szkolnej sztuce ''romeo i julia'', jest tam też pies, który wszystko rucha(scena z piłką, doniczką i nogą), wie ktoś?

Witam. Poszukuje filmu który oglądałem z 5-7 lat temu.
Film opowiada o matce która zabijała bodajże w trosce o swojego syna.
Akcja rozgrywała się w latach 90 na amerykańskich przedmieściach (tak mi się przynajmniej wydaję), pamiętam również scenę z koncertem czy coś.

Witam, kiedys ogladalem film, dawno temu ale nie pamietam tytulu. Zaczynal sie chyba tak, ze maz i zona pracowali w jednym miejscu i obaj zdracali siebie nawzajem w tym samym momencie i potem w wypadku samochodowym ginie ten maz.. potem jego zona zostaje sprzataczka i msci sie na tej rodzinie (chyba na rodzinie tej...

Jest to film o ludziach którzy plyną statkiem i nagle znika cala załoga.
I był też motyw sobowtóra jakieś dziewczyny :)
HELP !

Witam!
Szukam filmu, komedii Koleś był właścicielem sklepu sportowego w San Francisco, poznał dziewczynę na ulicy, później ona przyszła do jego sklepu wybrać jakąś bluze, był to pretekst żeby go bliżej poznać Wyjechał z nią do Meksyku, po czym stwierdizł, że jednak jej nie kocha Tam poznał dziewczynę jak ona...

Witam!
Szukam filmu, ogólnie to nie jestem pewny czy nie pomieszałem 3 filmów, ale jeśli tak to fajnie by było odnaleźć każdy
1. Koleś był właścicielem sklepu sportowego w San Francisco, poznał dziewczynę na ulicy, później ona przyszła do jego sklepu wybrać jakąś bluze, był to pretekst żeby go bliżej poznać
2....

Witam!
Szukam filmu, ogólnie to nie jestem pewny czy nie pomieszałem 3 filmów, ale jeśli tak to fajnie by było odnaleźć każdy
1. Koleś był właścicielem sklepu sportowego w San Francisco, poznał dziewczynę na ulicy, później ona przyszła do jego sklepu wybrać jakąś bluze, był to pretekst żeby go bliżej poznać
2....

Hej, mam pytanie, może ktoś zna tytuł filmu.
Był o nowoczesnym domu, do którego wprowadziło się młode małżeństwo z córką. Mieli sąsiadkę, mieszkającą z mężem i psem, której nie podobało się to. Po pewnym czasie dom zaczął zmieniać rodzinę, najbardziej ojca, stał się nieuprzejmy, pedantyczny, agresywny, kłócił się z...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones