Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Koles pedant musi miec czysto w domu. Chyba spodziewał się gości lub przyjazdu żony. Pózniej niewiem w jakiej sprawie pryjechała prostytutka albo agentka w czarnej skórze ubrana chciała tego gościa zabic w domu pózniej go związała chyba jeszcze między czasie przyjechał jakis morderca pedant się uwolnił zabił wszystkich...

więcej

Witam,

Co miałem na myśli pisząc: "z nietypowych krajów". Otóż typowe kraje jeśli chodzi o produkcje filmowe to według mnie: USA, Wielka Brytania, Francja, Hiszpania, państwa skandynawskie (przede wszystkim Dania, Szwecja, Norwegia), Kanada, Japonia, Korea Płd, Włochy, Australia, Niemcy, Rosja, Polska. Resztę krajów...

więcej

Zabawa polega na tym, że zgadujemy z jakiego filmu jest ten cytat i kto to powiedział, a potem podajemy swoją propozycję.






"Robiący spis ludności raz chciał mnie przepytać. Zjadłem jego wątrobę z fasolką i wybornym chianti".

Cześć, szukam jakichś dobrych filmów tak na lata 1990 - 2015

Mogą dotyczyć wojen prowadzonych przez Rzym, Greków, Persów, Egipcjan, najazdów plemion itp. Te najbardziej znane oglądałem, tj. "Troja", "Aleksander Wielki"....

Poszukuję komedii, zdaję się że z Anglii. Była to komedia pełna absurdalnego humoru. Przypomina mi się scena w której policyjna grupa saperów wpadła do budynku w poszukiwaniu bomby. Wszystko zaczęli rozwalać w drobne kawałki. Później jeden z nich rozwalona bombę zamiótł na szufelkę a ona wybuchła. Zna ktoś ten film?

Mam taki pomysł, by wszystkie "szukam filmu" dodawać w jednym miejscu, bo robi się straszne zamieszanie....
Dodam pierwsza, może się przyjmie. Szukam filmu o gromadzie ludzi, która idzie w pielgrzymce do Santiago de Compostela. Nie pamiętam tytułu, ale to nie komedia, raczej dramat. Leciał kilka razy na Ale Kino....

szukam tytułu filmu o latynosie, który był w armii usa i był na szkoleniu przed misją do iraku. ogólnie w filmie chodziło o jego zaburzenia psychiczne oraz stres pourazowy.
chyba amerykański rok produkcji około 2000. z góry dzieki

Facet zatrudnia się w kasynie jako krupier. Kiedyś chyba grał w pokera, ale teraz w związku z nowa pracą ma publiczny zakaz gry (chyba). Moim najwyraźniejszym wspomnieniem z tego filmu jest scena gdy jako krupier chyba na jakimś spotkaniu towarzyskim, może przyjaciół, tak rozdaje karty, aby każdy kolejny gracz miał...

Cześć wszystkim!

Jak w tytule - szukam pełnometrażowej (chyba, bo wypożyczałem ją na VHS) bajki z dzieciństwa (czyli lata 1993-1997, ale mogła powstać wcześniej). Pamiętam z niej tylko skrawki scen, dlatego super, gdybyśmy coś po tym skojarzyli - mogę trochę zakrzywiać fakty, ze względu na czasu jaki upłynął, więc...

więcej

Z dobrą oceną ;] Z dobrą akcją , aby się coś działo ;] również może być romantyczne , albo jakieś si fi. ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones