Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

witam . poszukuje horroru o fabule takiej , ze grupka młodych ludzi robi sobie jaja dzwoniąc na rózne numery . wkoncu jeden z ziomków oddzwania i ostrzega ich , a po pewnym czasie zjawia sie u nich w domu i po kolei ich zabija . mysle ze dosyc dokładnie opisałem fabułę . o ile dobrze kojarze nazwa miala w sobie jakies...

więcej

Witam !
Od paru lat poszukuję dwóch filmów z czasów młodości.
Pierwszego z nich nie znam tytułu, była to komedia-fantastyczna. Tematyką przypominał
"Jankesa na dworze króla Artura". Ze współczesności w arturiańskie czasy cudownie
przybywa młody człowiek, który do walki z czarnymi charakterami tamtej epoki...

Szukam 3 filmów:


1.co pamiętam na początku samym jest ciężarówka i przeprowadzka i to jest dziewczynka / nastolatka nie jestem pewna ale miala chyba rude wlosy i przeprowadza sie ze swoim ojcem a potem przyjeżdża jej prawdziwy ojciec i on posiada luksusowy apartament i oni potem pływaja razem w basenie razem z tym...

więcej

witam szukam pewnego filmu amerykańskiego. jest on o pewnej kobiecie, która straciła pamięć i była kimś ważnym w przeszłości, a zostaje matką i żoną. Charakterystyczną sceną jaką pamiętam jest: "kobieta przyrządza obiad z mężem i zaczyna kroić te warzywa. Nie umie gotować i robi to b. wolno, mąż pyta czy może ona...

Szukam tytułów naprawdę śmiesznych i zabawnych komedii, tylko bez zbytnich wulgaryzmów. Coś co można obejrzeć z całą rodziną(w tym młodsze rodzeństwo)?

http://www.youtube.com/watch?v=jd1azCdMTiE

kto się podejmie tłumaczenia?

jp2bondage@gmail.com

Mam pytanko. Znacie jakieś filmy na YT które można obejrzeć w partach. Widziałem juz Gwiezdne Wojny, Leona Zawodowca. Pulp Fiction, Constantine.

jw. szukam filmów w których nic nie jest tym czym się wydaje, takich które w inteligentny
sposób zmuszają do myślenia, a po obejrzeniu których będę czuł się lepszym
człowiekiem. Mniej więcej coś w guście Requiem For a dream czy Fight Club, nie
koniecznie związanych z narkotykami jak ten pierwszy, ale takich...

Witam, tak jak w temacie.
Film na pewno był późniejszy niż z Sophią, był w kolorze.
Główne bohaterki to właśnie matka i córka, produkcji włoskiej i wydaje mi się, że akcja również dzieje się podczas wojny. Ale to coś innego niż "Matka i córka"
a może coś namieszałem??
proszę o pomoc

Fabuła ma się mniejwięcej tak: Jest daleka przyszłość, ludzie pracują w kopalni jak niewolnicy, mlody chłopak znajduje miecz który przepowiada mu przyszłość i każe odnaleść ostrze tego miecza które nastepnie znika i zostaje sama rękojeść. Rękojeść ta jednak staje sie niewidzialnym mieczem w razie zagrożenia. Następnie...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones