Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Witam
Mam taki problem. Otóz potrzebuje tytuł filmu. Jest w nim taka opcja ze jakies małżeństwo wprowadza sie do nowego domu i na strychu znajdują stare filmy które nie dopuscił kosciół do oglądania.

Prosze o jakies info.

Mam problem dawno temu ogladalem stary jeszcze czarno bialy film byl to kryminal - thriller. Chodzilo a morderstwo ktorego dokonano bodajze w jakims bogatym domu gdzies w Anglii a sledztwo prowadzila stara kobieta wrecz babcia ktora z tego co pamietam najela sie w tym domu jako gosposia wlasnie po to by odkryc...

Witam, poszukuję nazwy filmu. Leciał on baaardzo dawno na tvp1 czy na tvp2. Było sobie małżeństwo, które miało bardzo dużo dzieci, chyba w ich gromadce znajdowały się również bliźniaki. Była to uboga rodzina. Okazało się, że matka zachorowała i postanowiła szukać domu dla swoich dzieci. 'Porozdawała' je w różnych...

Witam, zapewne większość z was zdołała już obejrzeć kolejne dzieło Jamesa Camerona pod tytułem "Avatar" ,być może mała część z was również grała kiedyś w grę "Unreal" z 1998 roku. Zapewne jak zauważyliście między filmem a grą zachodzą (przypadkowe?) podobieństwa, chciałbym ich trochę wymienić i zapoznać się z waszym...

więcej

poszukuję filmów !!!!!!!!!!! proszę o pomoc

jak w temacie może ktoś zna któryś z tych filmów ::

1. jakaś mała mieścina syn byłego rajdowca,który prowadzi podupadającą
stacje paliw zakochuje się w córce szeryfa jak można się spodziewać ich
ojcowie się nienawidzą i nie pozwalają na ich związek.Pewnego dnia...

więcej

Gra polega na tym że jedna osoba pisze pare zdań wymyślonego filmu, a następna pisze ciąg dalszy. Np jedna osoba pisze:
W salonie jakaś para ogląda telewizję i zajada się krakersami. Nagle za drzwiami słychać skrzypienie podłogi i gałka zaczyna się powoli obracać. Przerażona para widzi jak zza drzwi wychodzi facet...

Załóżmy że mam pomysł na film, że chce napisać scenariusz, przyznam się że jestem kompletnym amatorem natomiast gdybym poważnie chciał spróbować przerzucić coś z głowy na papier to gdzie szukać pomocy, czy są jakieś instytucje gdzie można przedstawić swoje propozycje? może jakieś programy, strony internetowe cokolwiek...

więcej

No tak jak w temacie, poszukuje jeszcze filmu typu "notatki o skandalu", "amerykańska dziewczyna". "Amerykańska dziewczyna" mogła by być, ale ja szukam filmu gdzie ten kochanek ( chłopiec) jako aktor też będzie młody (13, 14, 15, maks 16 lat). Jak byście jeszcze raz mogli pomóc. :)

Pamiętam tylko jedna scene na boisku, w której grupa demonów (jak dobrze pamiętam) dokuczało jakiemuś człowiekowi i w pewnym momencie popchneli go (lub kopneli) i upadł twarza na cos metalowego i okrągłego co sie przyczepiło do jego twarzy. Toto cos zmieniło go w typka w jakiejś zbroji czy coś z jakiś okiem na czole...

więcej

Doberek!
Szukałam takiego tematu, ale nie było (chyba?). Proszę wszystkich kinomaniaków o wpisywanie w tym temacie tytułów filmów czy seriali, w których pojawiają się dosadne sceny okrucieństwa wobec zwierząt. Nie z ciekawości pytam, raczej po to, żeby je ewentualnie omijać.

Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones