Ile Piłsudski miał wzrostu?

ostatnia wypowiedź: Izabelka_filmweb
Yusuke_Tamagochi Yusuke_Tamagochi

Każdy Polak wie że Hitler i Staln byli kurduplami, mieli z tego powodu ogromne kompleksy i dlatego tak bardzo parli do tyrańskiej władzy będącej dla nich rodzajem kompensacji. Jednoczesnie Piłsudski jest postrzegany jako dobrze zbudowany pewny siebie mężczyzna, prawdziwy patriota a nie zakompleksiony chory na władze egocentryk. Jednak czy to ma pokrycie w rzeczywistości?

Adolf i Goebbels

http://www.holocaustresearchproject.org/holoprelude/images/G...

Józek i Goebbels

http://www.twojewiadomosci.com.pl/sites/default/files/artyku...

Czy tylko mi sie wydaje że Adolf był par centrymetrów wyższy od marszałka?

• $user użytkownik usunięty

carski list gończy:
    Józef Piłsudski, lat 34, wzrost 2 arszyny, 7 3/4 werszków, włosy ciemny blond, bokobrody i wąsy jasny blond, rzadkie, brwi ciemny blond zrośnięte, oczy szare, nos i usta średnie, okrągły podbródek, twarz gładka, na dolnej części małżowiny usznej prawego ucha znamię wielkości główki od szpilki.

• heriotza heriotza

Taki Cham Solo tylko z bokobrodami i wąsami.

a zrośnięte brwi?

• heriotza heriotza

Też by się zgadzało, tyko Cham się depiluje.

a to sorry, bo monobrew kojarzyła mi się z innym użytkownikiem

• Cham_Solo_ Cham_Solo_

nie gadaj z nią. mam dosyć tych oszczerstw, które na mnie wypisuje.

• dobry_duszek_ dobry_duszek_

Tylko Rezun i Cham Solo się się przyznali, ze nie są wysocy i szacun dla nich za to.

• Cham_Solo_ Cham_Solo_

z tego co ja pamiętam, to nie tylko. zresztą w tamtym temacie o wrzucaniu zdjęć wyszło, że większość userów, to co najwyżej przeciętne chłopoki.
                w sumie dziwne, żeby ktoś zmyślał na temat swojego wzrostu, bo przecież to że nie mam metr dziewięćdziesiąt, to jeszcze nie znaczy, że jestem jakimś karłem.

• Izabelka_filmweb Izabelka_filmweb

rezuna nie znam, a cham to fika za 4 dużych, bestia niedobra pyskata ale i tak szacun że sie przyznał

prawdziwy twardy czarnuch ze ślaska

• Yusuke_Tamagochi Yusuke_Tamagochi

Według wiki arszyn to 0,71 metra. To oznacza że Piłsudski miał 142 centymetry. Coś za ma mało

• kryszta kryszta

Był mężczyzną średniego wzrostu biorąc pod uwagę przeciętną w tamtych latach.
        Marszałek Józef Piłsudski - 175cm
        Innych sławni :George Patton 185cm,Dwight Eisenhower 179cm,Franklin D. Roosevelt 188cm,Winston Churchill 173cm,Joseph Goebbels 167cm, Nikita Chruszczow 180cm,Charles de Gaulle 195cm,Roman Dmowski 179cm,Bonaparte 168cm, Adolf Hitler 173-176 cm ( różnie podają )

wczytaj się nieco dokładniej :(

wychodzi 175 cm, jak na jego czasy przyzwoity wzrost, choć ludzie piszą że nie sprawiał wrażenia wysokiego http://www.wprost.pl/ar/88363/Wielcy-mali-ludzie/ - na starość prawdopodobnie trochę się w sobie skurczył
        (moje przeliczenie potwierdza się tutaj http://www.historycy.org/bez_grafik/index.php/t50123.html )

• kryszta kryszta

Postawa też ma znaczenie, Bonaparte 168cm choć ze względu na jego przygarbioną sylwetkę wg. niektórych źródeł miał 152 cm, być może to wymysł propagandy antynapoleońskiej.

• nokonczwladziu nokonczwladziu

Zawsze jest tak ze te male kur***wy najwiecej skacza,moze z drobnymi wyjatkami.

• aew4334555 aew4334555

goebbels to straszny karakan dlatego nawet jak zestawisz go z kaczyńskim to i tak ten drugi będzie wyglądał jak gortat,poza tym marszałek cierpiał na jakaś wadę nogi i z tego powodu maił straszne kompleksy, w ogóle zakompleksiony był z niego typek.

O Adolfie i jego wzroscie krążą mity wg encyklopedii wzrostu "how tall" czy jak to tam mały aż taki nie był miał 175 czyli był co najwyżej średni, polska wiki daje mu 166 - no to już tragedia jak na faceta a Stalin 162 (hihi) - nie dziwić sie że powybijał w łagrach z 60 mln ludzi pewnie co drugi był od niego wyższy

Aha ale takie ocenianie też jest bez sensu bo w latach 20, 30, generalnie meżczyżni urodzenie w drig. poł XIX przeciętny wzrost osiągali do 175 cm także kurduple zdarzali się nagminnie ale coś w tym jest że karakany wyrastają na najgorszych skur...ów.

• RobertLee RobertLee

Piłsudski był socjalistą, który Polaków trzymał twardo za mordę, jak psy.
    Nic dziwnego że Polacy go kochają.

• Yusuke_Tamagochi Yusuke_Tamagochi

Piłsudski nie był socjalistą. Piłsudski nie wierzył w socjalizm tylko w swoją wyjątkowość.

lol Piłsudski był socjalistą.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
WTF:false,ads:true