Napiszcie o sobie coś, do czego nigdy nie przyznalibyście się w prawdziwym życiu.

ostatnia wypowiedź: Memoleo
AlphabetKiller AlphabetKiller

- nigdy się nie całowałem
- od dawna jestem pełnoletni, a popalam od gimnazjum, ale nadal nie potrafię powiedzieć o tym rodzicom (pewnie i tak wiedzą, ale nieoficjalnie)
- robi mi się przykro za każdym razem, kiedy słyszę, że jestem jak mój ojciec

• Mr_MarQx Mr_MarQx

Jako że Kajzer ostatnio wyjawił moje miejsce zamieszkania, a Metyl wykorzystał to by znaleźć mnie na naszej klasie i podał następnie tutaj moje imię i nazwisko, nie pozostało mi nic innego, jak napisać, że to zbyt osobiste pytanie.

• Dragit17 Dragit17

INNE to już chyba jak rodzina co?

• Mr_MarQx Mr_MarQx

No. Ostatnio umawialiśmy się na takie spotkanie rodzinny w Katowicach, ale nie wypaliło.

• My___SecreT___EmkA My___SecreT___EmkA

to zdjecie teraz dane twoje, zaraz sie zjawia tam u Ciebie he he

• $user użytkownik usunięty

Wielka, patologiczna rodzina.

• baca350 baca350

Rodzinna! Hej!

• Walka_dalej_trwa Walka_dalej_trwa

Chciałbyś

• baca350 baca350

Jestem na INNE ! Hej!

• gigigigigigi gigigigigigi

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Forum to też prawdziwe życie. Kiedyś marzyłam - jak byłam zagorzałym ekologiem, by ludzie pewnego dnia po prostu zniknęli z powierzchni Ziemi...

• gigigigigigi gigigigigigi

Ja jestem ładniejsza od niej - piękniejszych oczu nie znajdziesz nigdzie. :-P
        Jak mnie nie zna jak jest moją znajomą na FB? Żartowałam.
        W realu też jestem popularna i mam do powiedzenia równie dużo, tylko słuchaczy mniej, bo "analogowo" dotrzeć do ludzi jest trudniej - weż stań i krzycz na rynku - usłyszy Cię mniej ludzi niż tu...

P.S. Mówiliście, że ja mam smutną twarz. Popatrzcie na to:
          http://www.google.pl/imgres?sa=X&hl=pl&rlz=1T4ADFA_p...

P.P.S. Sama bym ją pocałowała... x-DD

Dziewczyna wygląda jakby miała zrąbane życie, ale to jest właśnie klucz do wielkości człowieka.

• High_Voltage High_Voltage

dziewczyno, jedź na wakacje do zanzibaru i odpocznij zamiast pomstować na cały świat, praca na szparagach w holandii też by cię czegoś mogła nauczyć

To moje dziecięce marzenia. Wtedy byłam jeszcze większym mizantropem. Potem zostałam katoliczką i uznałam, że tak nie wypada...

wiem, wiem nie od dziś wiadomo że dzieci potrafią być bezwzględnymi socjopatami, przypomniałaś mi historie dzieci z Sierra Leone przeistaczanych w psychopatycznych partyzantów

W sumie to dużo mi dał ten katolicyzm, mimo że Bóg bezwzglęnie się ze mną obchodzi, a szczególnie ludzie. Pozwala wstać z największych upadków. Mnie naprawdę nic nie załamie... To jest aż dziwne, ale jestem tak przyzwyczajona do porażek, że już mało mnie obchodzą. Można ze mną zrobić psychicznie dokładnie wszystko - spróbujcie jak nie wierzycie. Jedyne czego się boję to bólu fizycznego, braku domu - zimna, niemożności zaspokojenia potrzeb umycia się, jedzenia, krzywdy najbliższych. Sama jestem jak głaz - czuję się jak niezniszczalna. Dziwaczne uczucie, ale przyjemne...

zaś mnie załamuje ekonomiczna indolencja ludzi władzy dążących do braku wymienionych przez ciebie podstaw fizycznej egzystencji społeczeństwa, zresztą człowiek zamknięty nawet w więzieniu może podświadomie uznać własną osobę za wolną ograniczoną wyłącznie zamkniętymi drzwiami celi

• elaviart elaviart

>"Forum to też prawdziwe życie."
      Mów za siebie, dla mnie to nic więcej jak wirtualny plac zabaw, tylko zamiast drabinek i bujaczek są głupcy po których można jechać.

Bo nie ma konsekwencji swojego postępowania, więc hulaj dusza piekła nie ma?

• elaviart elaviart

Dokładnie. Jestem pod wrażeniem, że zrozumiałaś to tak po prostu, bez żadnego problemu, nie wiem tylko co w tym dziwnego, tudzież niewłaściwego?

Mylisz się, więc. Konsekwencje są tak, jak w realnym świecie...

• elaviart elaviart

Niby jakie?

Choćby Kodeks Karny - zreformowany w 2011 r.

• elaviart elaviart

Mam na myśli REALNE konsekwencje, a nie te, które sobie uroisz w smutnej sytuacji dorosłej kobiety, która w internecie stworzyła namiastkę prawdziwego życia.
                  Poza pustym paragrafem i donosicielską mentalnością, potrzebny jest jeszcze wyrok. A chyba nawet Ty nie jesteś tak naiwna, żeby sądzić, że jakikolwiek sąd potraktowałby poważnie wniosek o skazanie anonima, bo śmiał się z Ciebie w internecie. Nawet w naszym kraju trwonienie publicznych pieniędzy, bo dorosła osoba nie jest na tyle samodzielna, żeby poradzić sobie z anonimową krytyką, jest nie do pomyślenia.

10 lat więzienia to raczej real.

• Kung_Fu_Master Kung_Fu_Master

Byłem na Woodstocku, a rodzinie powiedziałem, że idę na pielgrzymkę do Częstochowy.

• elaviart elaviart

Jakieś 98% ludzi jakich spotykam uważam za płaskich debili i bez przerwy muszę na siłę udawać zainteresowanie ich banalnymi, nudnymi sprawami. W większości utrzymuję z nimi kontakt tylko ze względu na osobiste korzyści, w duchu gardząc nimi z całego serca. Jednocześnie nie lubię samotności i lubię się dobrze zabawić, dlatego staram się tego słuchać i nie zaczynać każdej rady od "człowieku, naprawdę mam to w dupie".
    Na szczęście pozostałe 2% z którymi jestem szczery i którzy mnie znają w zupełności wystarcza.

Trudno mi tez wykrzesać nieco empatii względem innych ludzi, co czasami prowadzi do krępujących sytuacji, kiedy akurat zapomnę o udawaniu.

No z tą empatia to masz rację... A ja ją z kolei uważam, za największy atut mojego życia, który pozwala nawiązać kontakt z innym człowiekiem.

• elaviart elaviart

To dlaczego Ty jesteś samotną trzydziestką, a ja już od lat bodajże sześciu w razie potrzeby muszę specjalnie szukać chwili samotności i nigdy nie miałem żadnych problemów z nawiązywaniem dowolnego rodzaju kontaktów?

Widocznie ludzie wolą takich jak Ty...

• elaviart elaviart

Tak to sobie tłumaczysz? Problem nie leży w Tobie, a w ludziach wokół?
            Jakie to typowe. Coś jak zakompleksiony prawiczek wymyślający kobietom, które go nie chcą bo wolą chamskich prostaków, albo lecą wyłącznie na pieniądze, których niestety nie ma. Godne pogardy samooszukiwanie.

Tak problem leży w wydarzeniach sprzed 20 lat.

• elaviart elaviart

Ciekawe, czy będziesz musiała spędzić samotnie całe życie, żeby w końcu spojrzeć w lustro choć z cieniem samokrytycyzmu, czy zdążysz się otrząsnąć i wcześniej zaczniesz być szczera sama przed sobą.
                Zmarnowanie sobie życie to bardzo wysoka cena za niezdolność do pogodzenia się z nawet najcięższą, uczuciową porażką. Tak właśnie kończą ludzie słabi i bezsilni. Nie masz z tym żadnego problemu?

podobny temacik deadzik założył kiedyś ^^

• Kung_Fu_Master Kung_Fu_Master

Właśnie miałem uczucie deja vu. Obecne tematy, to najczęściej wariacje tych, które już były bądź też ich dokładne kopie.

ten to praktycznie kopia :D

• AlphabetKiller AlphabetKiller

Wierz lub nie, ale nie widziałem.

może kiedyś go odkopię :)

• Kajzer Kajzer

Jestem stałym bywalcem INNE.

to obciach. Jakby coś to bym się tego wparła ;)

to prawda, siedzieć godzinami na jakimś niszowym forum(w porywach 24 userów) z braku innych pomysłów na spędzanie czasu

• Rahabiel Rahabiel

Ale za to ile alterkont, he, he, he.

• krzychun krzychun

Tu jest prawdziwe życie, reszta to iluzja.

• Memoleo Memoleo

nigdy się nie całowałeś? przykre

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: