Czy ja na prawdę muszę dostać Oscara??? aby mój film został dodany do bazy filmwebu. od paru lat już staram sie dodac go do bazy i ciągle kłody mi ktos pod nogi rzuca, ja wiem ze mój film moze kazdemu sie nie podobac, ba! każdy może go wrecz uznac za infaltylne gówno, ale to nie zmienia faktu że film istnieje i chciałbym aby był w bazie danych, wiec prosze niech mi ktoś wytłumaczy jak dla pól-debila co mam zrobić aby ten "szczególny" film dodac do bazy, do licha strone oficjalna wczoraj mu nawet zrobiłem, co mam jeszcze zrobić,czy muszę go rzeczywiście do Oscarów zgłosic aby został dodany do bazy??????


film mozna obejrzeć pod tym adresem:
http://www.szczeki2004.yoyo.pl/2.html


Ja wiem ze do bagieńskiego mi troche brakuje, moze nawet nie troche. Vincent van Gogh sprzedał za życia tylko jedne obraz, a dzis jego dzieła warte sa miliony dolarów, prawdopodobnie nikt za moj film za 100 lat nie da nawet 2 centow, ale kto wie jak by nie było jestem pewien ze kazdy ogladał gorsze filmy od mojego a jesli moj jest najgorszy to tez jest jakies osigniecie, Eda wooda tez dopiero po smierci docenili.


Wiec ponawiam pytanie co mam zrobic aby dodac do bazy mój film???????

Proponuje zrobić coś na poziomie Tromy i bedzie git :) A jakaś aktorka na pewno się znajdzie ;)

użytkownik usunięty
Cyryn

Troma hmm, chyba za wysoko mierzysz :-),
Plan jest taki: posadzi sie aktorke, nadmucha rekina, który bedzie ja kasał, poleje sie keczupem, spadnie troche wdzianka z niej i prawie mamy poł filmu :-)

Nom... a potem się weźmie porozrzuca styropian, poleje czerwoną farbą, przyjdzie gość co ma pokonać rekina. Dojdzie do konfrontacji i zakończenia moga być:
a) rekin górą
b) gość co ma go pokonać górą ;) jak się czymś wypełni rekinka to ładne "BUM" by było ;)

użytkownik usunięty
Cyryn

Cyryn ale jak zrobisz BUM z rekina to do sklepu go chyba nie zwrócimy :-), no chyba ze powiemy ze sie zepsuł oczywiście nie z naszej winy :-)

Skleimy :)

użytkownik usunięty
Cyryn

:-)

użytkownik usunięty

Mam juz chwytliwe tytuły:
"Szalona nimfomanka kontra rekin ludojad"
albo "Szalone nimfomanki oraz lesbijki kontra rekin ludojad"
względnie "2 debili w bikini kontra dmuchany rekin" :-)

A co powiesz na "Szalony Warszawiak i gość z Białegostoku uzbrojeni w widły rzucają wyzwanie morskiej bestii z otchłani"?

użytkownik usunięty
Cyryn

Cyryn czego ty nie rozumiesz w tytule musi byc cos co kojarzy sie z sexem, bo jak inaczej sprzedasz film? :)

"Szalony Warszawiak i gość z Białegostoku uzbrojeni w widły rzucają wyzwanie morskiej bestii z otchłani, która pożera modelki toples"

użytkownik usunięty
Cyryn

to juz jest lepszy tytuł, fajnie byłoby zobaczyc ten tutuł w pobliskim kinie

troche tylko zeedytowałem
"Szalony Warszawiak i gość z Białegostoku uzbrojeni w widły rzucają wyzwanie morskiej bestii z otchłani, która pożera WYUZDANE MODELKI TOPLESS"

LOL :-)

Specjalna wersja tylko utwierdziła mnie w tym, że wystawiłam słuszną ocenę.



...to może faktycznie nakręcę "Tajemnicę Easternplatte"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones