Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Z którego dnia są aktualnie weryfikowane kontrybucje do filmów typu: tytuły, treść i opis?
Z góry dziękuję.

Dzisiaj dostałam takiego oto maila, z którego wynika, że tę przyjemność doświadczyło tylko 500 osób... Uważam, że wszyscy powinni o tym się dowiedzieć co czeka nasze kntrybucje sprzed kilku/kilkunastu miesięcy... Mamy szansę do tego nie dopuścić, dlatego czytajcie i się...

Niektórzy z Was mogli dostać ostatni numer newslettera kilka lub nawet kilkanaście razy. Wszystkich, których to spotkało serdecznie przepraszamy. Całe zamieszanie było wynikiem błędu technicznego, który, mamy nadzieje, więcej się nie powtórzy.

Jak dodać nagrodę? Kiedy wchodzę w "zostań autorem tej strony" nie ma opcji dodawania nagród.

Dlaczego nie dochodzą do mnie powiadomienia na maila o nowych postach a jeśli już to z ogromnym opóźnieniem?:(

Wszystkie filmy, co do jednego, mają ten sam komunikat:
"We're sorry, this video is no longer available".

Ktoś wytłumaczy, czemu poszły na moderację?

http://pl.youtube.com/user/FilmWebTV

do weryfikatorów najlepiej: Jak dodaję obsadę i na imdb.com jest np.
Paul Franco - Policeman
Tom Gruise - Policeman
Elwood Grunch - Policeman
i tak jeszcze kilku to mam na FW jako rolę pisać za każdym razem: POLICJANT czy POLICJANT #2 i tak dalej #3 #4 ?
Proszę o odpowiedź
Dziękuję z góry

http://www.filmweb.pl/TopPremiere
Dlaczego to Top nazywa się 'Top 1 0 Nowości' Chodzi mi o 10, przecież lista zawiera więcej niż 10 propozycji filmów, które ukazały się w kinach. Nie lepiej 'Top Nowości' po prostu ? ;)

wkurzające reklamy

użytkownik usunięty

Dlaczego niektóre wyskakujące reklamy nie mają krzyżyka?! Albo innych nie można wyłączyć, mimo że mają "x". Może ja nie mam ochoty po raz enty widzieć reklamy herbaty? Nie wiem jak Was, ale mnie one odpychają. Kiedyś mogłem siedzieć na filmwebie całą godzinę, teraz po przejrzeniu newsów od razu uciekam. :-/

Koleżanki i koledzy! Filmweb jest stroną należącą do prywaciarzy jest to fakt powszechnie znany i choć ubolewam nad tym także powszechnie akceptowalny. Wyższe założenia ideowe a także rozpoczęcie powszechnej akcji kształtowania podstaw doprowadziło to sytuacji, w której stronę powyższą zbudował szeroki aktyw...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones